Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

На ТРК «Київ» стартував спецпроект «Вибори-2012»


13 сентября 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
11 вересня на ТРК «Київ» стартував спецпроект «Вибори-2012», присвячений парламентським виборам. Як повідомила «Телекритиці» директор телеканалу Світлана Криворучко, проект виходитиме до 24 жовтня щодня окрім понеділка з 19-ї до 22-ї години з плашкою «Передвиборна агітація».

Через те, що «Вибори-2012» виходять у вечірній пройм, були зсунуті новини. Один випуск о 19-й був відмінений. Новини, які раніше починалися о 21.00 тепер виходять о 22-й, а останній випуск посунули на 23.30.

За словами Світлани Криворучко, проект виходить з двох студій, на виступ дається 10 хвилин партіям і 20 – кандидатам в депутати. На проекті задіяні всі ведучі каналу. Учасники приходять відповідно до результатів жеребкування в ЦВК 4 вересня. Вони самі вирішують, чи виступатимуть самостійно, чи розмовлятимуть з ведучим, чи принесуть на свій відрізок ефірного часу якийсь ролик чи фільм.

«Оплачуватиметься цей проект з держбюджету згідно з розцінками, які ми як і решта каналів публікували згідно з вітчизняним законодавством. Якщо хтось не явиться на ефір, ми ставимо свої найкращі програми, скорочені до 10-20 хвилин, під час яких ми тричі ставимо титр про те, що зараз мав виступати такий-то кандидат, але він не з’явився», – сказала Світлана Криворучко.

Источник: mediasapiens
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.