Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • На ТРК «Київ» стартував спецпроект «Вибори-2012»


  13 сентября 2012 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  11 вересня на ТРК «Київ» стартував спецпроект «Вибори-2012», присвячений парламентським виборам. Як повідомила «Телекритиці» директор телеканалу Світлана Криворучко, проект виходитиме до 24 жовтня щодня окрім понеділка з 19-ї до 22-ї години з плашкою «Передвиборна агітація».

  Через те, що «Вибори-2012» виходять у вечірній пройм, були зсунуті новини. Один випуск о 19-й був відмінений. Новини, які раніше починалися о 21.00 тепер виходять о 22-й, а останній випуск посунули на 23.30.

  За словами Світлани Криворучко, проект виходить з двох студій, на виступ дається 10 хвилин партіям і 20 – кандидатам в депутати. На проекті задіяні всі ведучі каналу. Учасники приходять відповідно до результатів жеребкування в ЦВК 4 вересня. Вони самі вирішують, чи виступатимуть самостійно, чи розмовлятимуть з ведучим, чи принесуть на свій відрізок ефірного часу якийсь ролик чи фільм.

  «Оплачуватиметься цей проект з держбюджету згідно з розцінками, які ми як і решта каналів публікували згідно з вітчизняним законодавством. Якщо хтось не явиться на ефір, ми ставимо свої найкращі програми, скорочені до 10-20 хвилин, під час яких ми тричі ставимо титр про те, що зараз мав виступати такий-то кандидат, але він не з’явився», – сказала Світлана Криворучко.

  Источник: mediasapiens
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.