Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность
 • Как выбрать видеодомофон?
 • Фиолетовый iPhone 12: главные плюсы гаджета
 • Правильный выбор блесен

 • Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу «Голос країни» на 1+1


  28 февраля 2011 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу «Голос країни» на 1+128.02.2011 Народна артистка України, переможниця Євробачення-2004, популярна співачка – Руслана Лижичко буде зірковим тренером у проекті «Голос країни» на телеканалі 1+1. Руслана представлятиме музичний жанр фолк-рок, який є одним із найпопулярніших в Україні.

  Нагадаємо, за правилами шоу «Голос країни», після попереднього відбору голосів до команди приєднується 4 зіркових тренери – музиканти, які досягли найвищих результатів у певному музичному жанрі. Жанри обрано за рівнем їх популярності серед українців – це фолк-рок, рок, поп, та так звана поп-опера. Зіркові тренери проведуть наступний етап відбору учасників «Голосу країни» – сліпі прослуховування, де тренери сидітимуть спиною до сцени, щоб обирати саме вокал, а не зовнішність чи артистизм. Кожен тренер набирає свою команду та надалі допомагатиме її учасникам максимально реалізувати свої вокальні дані.

  За словами Руслани вона буде прагнути знайти унікальні вокальні дані. «Я з нетерпінням чекаю моменту, коли ми вже почнемо працювати. Мені дуже цікаво буде співпрацювати із учасниками, яких я наберу у свою команду, і я ставлю перед собою мету знайти унікальні голоси та допомогти їм, але ні в якому разі не змінювати їх».


  Як уже повідомлялося, незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем'єра шоу "Голос країни". Це – масштабний та професійний український телепроект. "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників. У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів. Зіркові тренери – професіонали найвищого рівня у своєму музичному жанрі - ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди працюватимуть разом для відточування вокальних даних кожного. Музичним продюсером проекту буде Костянтин Меладзе, найуспішніший музичний продюсер СНД.

  Кастинг шоу "Голос країни" триває. Для участі необхідно заповнити анкету на сайті: http://golos.1plus1.ua/anketa

  Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу «Голос країни» на 1+1  «Голос країни» знімається за форматом "The Voice of…", який наразі підходить до фіналу на голландському каналі RTL та б’є усі рекорди популярності серед глядачів. Україна – перша країна після Нідерландів, яка адаптуватиме цей формат.

  Головна особливість проекту в тому, що участь в шоу гарантує лише винятковий талант і високий професійний рівень вокалу. Зовнішність та вік учасників не має значення, адже вся увага прикута до ГОЛОСУ.

  Окрім вокалістів, головними дійовими особами шоу є 4 коучі – відомі авторитетні особи у музичному світі, кожен із яких представлятиме певний музичний жанр.

  Під час проекту коучі не змінюють учасника, не обмежують його "форматом". Їх головна мета, за допомогою професійної команди підкреслити талант співака та вивести його на "музичний Олімп" країни. В шоу не буде іронічних зауважень та упередженої критики – тільки професійні поради і підтримка талановитих учасників.


  Источник: Пресс-служба канала «1+1»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.