Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

USAID оголосило наступні 25 громад для участі у Програмі «ДОБРЕ»


26 апреля 2017 | Пресс-релизы | Добавил: Quadro
(Київ, 26 квітня) – Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило сьогодні про партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами, яким надаватиме підтримку у процесі децентралізації. USAID допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку та підвищити залучення людей у розвиток громад. Серед 25 громад-переможців – шість з Дніпропетровської, три з Івано‑Франківської, дві з Кіровоградської, п’ять з Миколаївської, шість з Тернопільської, одна з Харківської, та дві громади з Херсонської областей. Повний перелік

У заході взяли участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт, разом з представниками 50 об’єднаних територіальних громад, експертів з децентралізації та партнерів програми DOBRE.

«Децентралізація відкриває великі можливості для ваших громад, надаючи додаткову фінансову та адміністративну незалежність, – сказав у привітальному слові Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт. – Однак, зі збільшенням ресурсів, збільшується і відповідальність як органів місцевого самоврядування, так і громадян, використовувати ці ресурси мудро для створення кращих умов розвитку громад».

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні

Програма DOBRE спрямує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових ОТГ краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян. Програма впроваджується в партнерстві з Українським Кризовим Медіа Центром (УКМЦ), ГО SocialBoost, Фундацією Підтримки Місцевої Демократії, Польща (FSDL/FRDL), Малопольскою Школою Державного Управління при Краківському Університеті Економіки (MSAP/UEK), Національним Демократичним Інститутом (NDI).Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надає Україні технічну та гуманітарну допомогу. За додатковою інформацією про програми, що впроваджуються Агентством США з міжнародного розвитку в Україні, можна звернутися до відділу комунікації USAID за телефоном +38 (044) 521-5741.

Источник: USAID
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.