Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Працівники UBC оскаржать у суді отримані від керівництва догани


  20 декабря 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Шеф-редактор новин телеканалу UBC Богдан Харахаш та випусковий редактор Андрій Деркач готують позовні заяви для визнання незаконними та скасування доган, отриманих від керівництва каналу. Про це повідомляє прес-служба Київської незалежної медіа-профспілки.

  За інформацією профспілки, Богдан Харахаш отримав догану незаконно, оскільки перебував на лікарняному, а Андрія Деркача покарали за відсутність на робочому місці протягом трьох днів, у які він і не повинен був працювати.

  «Ми оголосили догану цим співробітникам, бо вони «запороли» важливу поточну інформацію у рухомому рядку, - сказав «ТК» генеральний директор UBC Олександр Саломаха. – Протягом тижнів текст у рухомому рядку не змінювався, виходила інформація, яка не є новиною. Це й було приводом для догани. Інша причина – те, що вони випускали продукт, який не відповідає рівню каналу, тій планці, яку ми зараз ставимо. Я думаю, що ці догани оцінюють якість їхньої роботи, яка є дуже низькою і шкодить каналу. Я вважаю це саботажем».

  Тим часом, за інформацією КНМП, у суді вже перебуває понад 10 позовних заяв від співробітників UBC із вимогами виплатити повністю зарплатню за вересень-листопад 2008 року.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.