Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Відомча помста Нацради в Одесі


  11 декабря 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Темчик

   

  Прес-служба Спілки кабельного телебачення України повідомляє про те, що в Одесі на кабельних операторів чиниться протизаконний тиск, який межує із відомчим шантажем. Усім без винятку операторам – «Чорне море», «Центр ТВ», «Реноме», «ДП Ідеал плюс», «АРС», «Бриз», «Елан» – скеровано повідомлення від представників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про проведення позапланової перевірки щодо дотримання вимог ст.42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та виконання рішень Нацради за №№ 652, 1175, 1595, 1647, 1738 від 2008 року.

   

  Таким чином Нацрада декларує відверте бажання формально покарати непокірних операторів кабельного телебачення за невиконання ...незаконних вимог самої ж Нацради щодо заборони ретрансляції окремих телерадіопрограм. Нагадаємо, що всі рішення Національної ради України, окрім рішень індивідуального характеру, повинні оприлюднюватися в десятиденний термін у двох виданнях - «Офіційний вісник» або «Урядовий кур’єр». Цього не було зроблено. А слід зазначити, що відповідно до Законів України «Про національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» Нацрада є конституційним постійно діючим колегіальним органом, що видає регуляторні акти нормативно-правового характеру, які повинні бути оприлюднені згідно з чинним законодавством України. А оскільки Нацрадою з 2006 року не оприлюднено жодного свого регуляторного акту, то, відповідно, всі вони не є чинними, і – як наслідок – не потребують виконання.

   

  Використовуючи реалії суперечливого політичного сьогодення, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення незаконно вимагає від операторів кабельного телебачення (провайдерів) виконання своїх нелегітимних рішень. Проте всі дії Національної ради щодо проведення позапланових перевірок про дотримання ст.42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та примусу до виконання незаконних рішень за №№ 652, 1175, 1595, 1647, 1738 від 2008 року є нічим іншим як нехтуванням основоположними свободами громадян на заняття господарською діяльністю та порушенням їх конституційних прав і свобод. Тому будь-який український або міжнародний суди у законному порядку визнають справедливим оскарження або самої такої позапланової перевірки, або будь-яких її результатів. І це не додасть авторитету ані Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, ані нашій державі.

   

   

  Прес-служба Спілки кабельного телебачення України  Источник:
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.