Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

"Перший канал" домовився з Нацрадою


29 мая 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев

ЗАТ "Перший канал. Всесвітня мережа" і Нацрада з питань телебачення і радіомовлення досягли угоди щодо мовлення в Україні.

Зокрема, "Перший канал" подав у Нацраду документи на реєстрацію в Україні суб'єкта інформаційної діяльності, повідомляє Українська правда з посиланням на Ліга.net.

"Після проведення ряду двосторонніх переговорів та консультацій ми приступили до реалізації узгодженого комплексу заходів, які дозволять зняти всі обмеження по мовленню "Першого каналу" на території України", - заявив генеральний директор "Першого каналу" Микола Дубовой.

"Ми з розумінням ставимося до бажання українського регулятора впорядкувати мовлення телеканалів у відповідності з нормами українського законодавства. Сподіваємося, що українські глядачі, як і раніше, зможуть дивитися улюблені передачі "Першого каналу" і каналів "Цифрової Телеродини", - додав він.

"Ми задоволені конструктивним діалогом з керівництвом "Першого каналу". Дії, які були здійснені російською стороною дозволяють говорити, що все претензії по мовленню "Першого каналу" і каналів "Цифрової Телеродини" на території України можуть бути зняті", - заявив перший заступник голови Нацради Андрій Мірошниченко .

"Поданий пакет документів буде розглянуто на найближчому засіданні Національної ради", - сказав він.

Як відомо, у квітні українських операторів кабельного телебачення зобов'язали припинити ретрансляцію російського державного "Першого каналу" до 1 червня.Источник: IMI
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.