Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Зачем нужны велосипедные фары – рекомендации специалистов

 • "Перший канал" домовився з Нацрадою


  29 мая 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев

  ЗАТ "Перший канал. Всесвітня мережа" і Нацрада з питань телебачення і радіомовлення досягли угоди щодо мовлення в Україні.

  Зокрема, "Перший канал" подав у Нацраду документи на реєстрацію в Україні суб'єкта інформаційної діяльності, повідомляє Українська правда з посиланням на Ліга.net.

  "Після проведення ряду двосторонніх переговорів та консультацій ми приступили до реалізації узгодженого комплексу заходів, які дозволять зняти всі обмеження по мовленню "Першого каналу" на території України", - заявив генеральний директор "Першого каналу" Микола Дубовой.

  "Ми з розумінням ставимося до бажання українського регулятора впорядкувати мовлення телеканалів у відповідності з нормами українського законодавства. Сподіваємося, що українські глядачі, як і раніше, зможуть дивитися улюблені передачі "Першого каналу" і каналів "Цифрової Телеродини", - додав він.

  "Ми задоволені конструктивним діалогом з керівництвом "Першого каналу". Дії, які були здійснені російською стороною дозволяють говорити, що все претензії по мовленню "Першого каналу" і каналів "Цифрової Телеродини" на території України можуть бути зняті", - заявив перший заступник голови Нацради Андрій Мірошниченко .

  "Поданий пакет документів буде розглянуто на найближчому засіданні Національної ради", - сказав він.

  Як відомо, у квітні українських операторів кабельного телебачення зобов'язали припинити ретрансляцію російського державного "Першого каналу" до 1 червня.  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.