Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Керівником Disney і Jetix у Центральній і Східній Європі став Мачей Браль


22 апреля 2009 | Телевидение / Европа / На русском языке | Добавил: Степан Сергеев
Віце-президентом і генеральним директором Disney Channels і Jetix у Центральній і Східній Європі призначений Мачей Браль, повідомляє прес-служба компанії Disney.

Мачей Браль народився у Варшаві, вивчав політологію та журналістику у варшавському університеті, працював в організації United Public Relations, де займався розвитком, корпоративними комунікаціями та піаром низки відомих брендів. Останні 10 років працював у Jetix, почавши із посади директора з маркетингу та розвитку у Центральній і Східній Європі; в останні 4 роки його компетенція також поширювалась на Близький Схід.

На новій посаді Мачей Браль очолюватиме представництво компанії The Walt Disney Company, яка поширює у регіоні низку дитячих та сімейних телеканалів, зокрема Disney Channel, Jetix та Jetix Play. Він працюватиме у Лондоні під безпосереднім керівництвом виконавчого віце-президента та керуючого директора Disney Channels EMEA і Jetix Джорджо Стока, повідомляє прес-служба.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.