Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нацрада не забороняла трансляцію в Україні російського "Первого канала"


  17 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Нацрада з телебачення і радіомовлення не забороняла трансляцію в Україні російського "Первого канала" та "Цифрового телесемейства", а лише просить щоб вони привели свою діяльність у відповідність до українського законодавства.

  Про це заявив в коментарі "Телекритиці" відповідальний секретар Нацради Владислав Лясовський.

  "Якщо пам'ятаєте, на засіданні 5 листопада ми розглядали лист телекомпанії, написаний на ім'я голови Нацради Віталія Федоровича Шевченка. У ньому "Первый канал" запевняв, що робитиме певні кроки, щоб якнайшвидше виконати усі необхідні наші вимоги", - зазначив він.

  "Наступна обіцянка: компанія обіцяла заключити договір з зареєстрованим на території України юридичною особою, що має право на ретрансляцію. Жодних сигналів щодо того, що якась юридична особа хоче отримати дозвіл на - підкреслюю - ретрансляцію телеканалу "Первый канал. Всемирная сеть" і каналів "Цифровое телесемейство" на території України, а не право дистрибуції (це різні речі), - так от жодну інформацію про це Національна рада, на жаль, не отримала", - зауважив Лясовський.

  Також ЗАТ "Первый канал" має намір сформувати спеціальну міжнародну версію каналу з урахуванням вимог українського законодавства.

  "На жаль, усі обіцянки залишились тільки на папері", - заявив представник Нацради.

  "Ми зацікавлені, може, навіть більше, ніж вони, щоб хтось із зарубіжних мовників першим отримав нормальний спокійний легальний дозвіл на роботу в Україні і був абсолютно впевнений в тому, що ніхто ніколи не зможе, як у Білорусі, взяти і сказати: до побачення, російське телебачення!", - заявив Лясовський.

  За його словами, Нацрада дала протокольне доручення контрольно-аналітичній службі промоніторити і надати інформацію щодо зарубіжних каналів, які мають ознаки порушень чинного законодавства України.

  "Але не буде ніяких жорстких рішень, не чекайте.Виключень ні з яких списків не буде. Тому що не буде ніяких списків! Наше завдання - не забороняти, а регулювати", - запевнив Лясовський.

  На запитання, які кроки назустріч з боку зарубіжних мовників хоче бачити Нацрада, Лясовський сказав:

  "Кроки назустріч - це розуміння того, що є обов'язок всіх суб'єктів, які працюють на території певної країни, виконувати ті норми, які виконують принаймні вітчизняні телерадіокомпанії. Якщо "Інтер" і "1+1" не можуть транслювати алкогольну рекламу вдень, то і зарубіжний канал в Україні не має права цього робити! А ми маємо приклади трансляції реклами українського виробника горілчаних виробів вдень на зарубіжному каналі".

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.