Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Шевченко радить не пов’язувати його відставку з Аллою Пугачовою


11 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко каже, що його відставку не варто пов’язувати з суперечками в Нацраді довкола переоформлення ліцензії "Radio One" на "Радіо Алла" – аналог російської хвилі, власницею якої є співачка Алла Пугачова. Про це він сказав "Україні молодій", коментуючи версію, що він вирішив подати у відставку через конфлікт довкола перейменування "Radio One" на "Радіо Алла".

"Radio One" отримало ліцензію на конкурсі, після якого взяло на себе певні зобов’язання щодо мовлення, зокрема в частині розвитку на його базі потужної української радіомережі. А тепер його віддають росіянам, бо ті мають великі гроші. Формально зробити законним можна будь-яке рішення. Але в цьому випадку воно є ганебним", - зазначив Шевченко.

"Проте, наголошую, не варто пов’язувати мою відставку зі згаданими подіями", - заявив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Він також запевнив, що жодного конфлікту з колегами по роботі немає: "Це прекрасний колектив, який, переконаний, зуміє відстояти українські інтереси і після моєї відставки".

Утім, за словами одного зі співробітників Нацради, "бунт" в цьому органі таки був, і радикально патріотичне крило керівництва ради сприйняло бунт решти членів не просто як ганьбу, а як зраду національних інтересів.

"Тривалий час "Radio One" створювалося як плацдарм для української пісні, орієнтований на національні інтереси. Тепер ці старання просто продають", - зазначив працівник ради.

А член Нацради Тетяна Мокріді назвала рішення керівництва Нацради піти у відставку швидше "емоційними". За її словами, заяви на звільнення керівництва члени Нацради розглянуть на засіданні вже у вівторок-середу. На запитання, чи підтримає особисто вона відставку, Мокріді відповіла, що хоче спершу послухати аргументи Шевченка.

"Це рішення не суперечить законодавству. А представники "Радіо Алла" навіть на попередній зустрічі з членами Нацради пропонували продемонструвати свою концепцію, яка не розходиться з національними інтересами. І якщо Алла Пугачова розкручуватиме молоді українські таланти, які співатимуть на новій хвилі державною мовою, особисто я нічого проти цього не маю", - сказала Мокріді.

Оцінюючи діяльність Шевченка, вона назвала його "надзвичайно професійною людиною" і запевнила: "Усі без винятку члени Нацради працюють на одну державу – Україну".

Як відомо, 8 квітня Шевченко заявив про намір подати у відставку з посади голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, не пояснивши причин цього. Услід за ним його заступник Ігор Курус також заявив, що йде у відставку, і розповів про фінансові негаразди в контролюючому органі та деякі конфліктні моменти.

Згодом у ЗМІ з’явилась версія, що причиною відставки Шевченка стала незгода керівництва з іншими членами Нацради щодо дозволу на переоформлення ліцензії "Radio One" на "Радіо Алла", внаслідок чого воно стало б аналогом хвилі, яка мовить у Росії і власником якого є Алла Пугачова. Проти такого ребрендінгу виступили Шевченко, Курус і заступник голови Нацради Юрій Плаксюк.

Українська правда

Источник: СКТУ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.