Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Василь Костицький: «Поведінка Нацради є для мене неприємним сюрпризом»


11 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
«Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі діє виключно у рамках законодавства. Наші рішення обов'язкові для розгляду, але не обов'язкові для прийняття рішень. Якщо Нацрада не згодна з рішенням НЕК, вона в праві не реагувати на наші рекомендації», - зазначив голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, коментуючи те, що Нацрада піддала сумніву висновки НЕК щодо порноканалів Blue Hustler, Hustler TV та XXX Xtreme.

Василь Костицький зауважив, що висновки НЕК щодо сюжетів чи телепрограм, які було надано комісії на CD-дисках, робилися здебільшого на прохання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«Нацрада, очевидно, маючи сумніви щодо можливості розповсюдження тієї чи іншої продукції, в тому числі й відеофільмів, звертається до нашої комісії. На жаль, ми стали свідками того, що вже не вперше якимось чином наші рішення використовуються для створення скандалу. Я пригадую, що кілька наших рішень, у яких взагалі не ставилося питання санкцій щодо ЗМІ або якихось обмежень до розповсюдження тих чи інших фільмів, сюжетів, тим не менш оприлюднювалися у вигляді побажань чи прес-релізу Нацради з вимогою до ЗМІ утриматися від розповсюдження і оприлюднення цієї продукції».

За словами голови НЕК, така поведінка Нацради є для нього не дуже приємним сюрпризом. «Я розумію, що в самій Нацраді нині складна внутрішня ситуація, тому мені не хочеться, щоби хтось використовув рішення НЕК для вирішення внутрішніх проблем і взаємовідносин у самій Нацраді», - сказав Василь Костицький.

Він також зауважив, що виноситиме на публічне обговорення ті рішення НЕК, які оскаржуватимуться регуляторними органами, «щоб жителі України також мали змогу висловити свою думку».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.