Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Держкомтелерадіо ще не отримав нічого з 98 млн гривень, передбачених на рекламу «Євро-2012»


  11 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Рекламна кампанія «Євро-2012» в іноземних ЗМІ розпочнеться, коли буде визначено міста – учасники чемпіонату. Про це повідомив під час інтернет-конференції на «Українській правді» міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко. «Відповідальним за це питання визначено Державний комітет телебачення та радіомовлення. У його розпорядженні 15 млн гривень на забезпечення інформаційної підтримки підготовки України до "Євро-2012" у засобах масової інформації, в тому числі закордонних», - повідомив міністр.

  У фінансово-економічному департаменті Держкомтелерадіо ТК повідомили, що в березні 2009 року змінами до річного розпису держбюджету на 2009 рік комітету як одному із головних розпорядників бюджетних коштів Стабілізаційного фонду виділено 9 млн гривень за бюджетною програмою «Здійснення заходів з підготовки і проведення "Євро-2012" в інформаційній сфері». Кошти поки ще не надійшли, але їх очікують отримати вже у квітні 2009 року. У комітеті дивуються: про які 15 млн гривень, що перебувають у їхньому розпорядженні, говорив Юрій Павленко?!

  Як пояснили ТК у прес-службі Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту, міністр Юрій Павленко говорив про кошти, передбачені Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на інформаційну підтримку в 2008-2009 роках. Але оскільки міста – учасники «Євро-2012» ще не названо, то й гроші не виділено й рекламна кампанія не розпочалася.

  Нагадаємо, що, відповідно до державної програми (в редакції постанови Кабміну від 16 жовтня 2008 року №937), на інформаційне забезпечення підготовки та проведення чемпіонату (розробка концепції проведення широкої інформаційної кампанії, розміщення замовлення та виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм, рекламних роликів, друкованої продукції) з державного бюджету протягом 2008-2012 років передбачено виділити 98 млн гривень: 5 млн – у 2008 році, 10,2 млн – у 2009 році, 20,7 млн – у 2010-му, 27 млн – у 2011-му й 35,1 млн – у 2012-му. Розпорядником цих коштів є Держкомтелерадіо. У 2008 році з держбюджету так і не було виділено 5 млн гривень.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.