Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Ігор Курус: «Я залишаюся членом Нацради…»


  10 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Як уже повідомляла «Телекритика», 8 квітня голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко заявив, що подав заяву про відставку. Услід за ним до аналогічного кроку вдався і перший заступник голови Ігор Курус. Пан Шевченко поки що відмовляється коментувати причини свого рішення. Натомість Ігор Курус погодився прокоментувати ТК ситуацію, що склалася.

  - Пане Ігоре, чим викликане ваше рішення подати заяву про відставку?

  - Я підтримую голову Національної ради Віталія Шевченка і вважаю, що як голова йде відставку, то і заступник має подати у відставку. Далі у керівництво мають прийти нові люди.

  - Хотілося б уточнити, чи ідеться про знак солідарності чи про принципову ситуацію, яка розколола сьогодні Національну раду?

  - Ніякі ситуації не розколюють Національну раду. Є дуже проста історія: голова Нацради подав у відставку і я його підтримаю. Посада у будь-якому державному органі не є медом, це дуже важка робота, яка потребує дуже багато зусиль, нервів і таке інше. Оскільки Віталій Федорович подав у відставку, а я вважаю, що це найкращий глава Нацради за всю її історію, то я солідарно з ним також вирішив подати у відставку.

  - Тобто ви не пов'язуєте відставку ані з упровадженням цифрового телебачення, ані з тим конфліктом довкола «Радіо Алла», який ми спостерігали сьогодні на засіданні?

  - Сьогодні під час обговорення ви спостерігали не конфлікт - це робоча ситуація. У Нацраді під час обговорень трапляються емоційні моменти. Але що мене підштовхнуло до такого рішення, так це те, що один із членів Нацради висловив мені недовіру, заявивши, що я не маю права підписувати листів в інші органи державної влади (йдеться про запит до Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. - «ТК»). У зв'язку з чим я під час засідання оголосив про те, що напишу заяву про звільнення з посади. Я її написав.

  - Якою буде подальша процедура?

  - Нацрада має розглянути ці заяви на наступному засіданні. Я особисто наполягаю на тому, щоб моя заява була розглянута і проголосована. А далі буде запропоновано кандидатури: якщо звільнять тільки першого заступника - то на посаду першого заступника, якщо мене і пана голову - то на обидві посади.

  - Але при цьому ви і Віталій Федорович залишатиметеся членами Нацради?

  - Звичайно. Я не можу написати заяви про звільнення з Нацради - там інша процедура.

  - Ви є членом президентської четвірки. Ви погоджували свій крок з Президентом?

  - Мене Президент призначав на позицію члена Національної ради - я членом Національної ради і залишаюся.

  - Хто може очолити Нацраду після відставки Віталія Федоровича і обійняти посаду першого заступника?

  - Ситуація покаже. Я маю кандидатуру, яку я буду пропонувати, якщо Віталій Федорович не відкличе свою заяву.

  - Заяву пана Шевченка коментують як емоційну...

  - Моя заява не емоційна. Я прийняв своє рішення свідомо, без емоцій... І я наполягатиму на тому, щоб її було розглянуто.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.