Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Литвин хоче запровадити цензуру на каналі «Рада»?


  4 апреля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Партія регіонів ініціюватиме створення тимчасової слідчої комісії з питання введення цензури на телеканалі “Рада” і причетності до цього керівництва Верховної Ради.

  Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів Борис Колесников, даючи свою оцінку тому, як парламентський телеканал інформував вчора українських глядачів про події у Верховній Раді, повідомляє УНІАН.

  Сьогодні керівництво фракції Партії регіонів виступило з вимогою до голови Верховної Ради України Володимира Литвина включити пряму трансляцію із сесійної зали українського парламенту, робота якого була заблокована депутатами від ПР.

  Пізніше декілька депутатів від фракції Партії регіонів на чолі з Ганною Герман зайшли до апаратної телеканалу “Рада”, де вимагали прямого ефіру для оприлюднення своїх вимог.

  Як результат, парламентський телеканал включив на певний час трансляцію із сесійної зали ВР.

  У свою чергу прес-секретар голови ВР Ольга Чорна пояснила, що телеканал «Рада» здійснює прямі трансляції пленарних засідань ВР тільки після оголошення головуючим на сесії про відкриття засідання, чого не було сьогодні зроблено через блокування.

  За її словами, телеканал «Рада» вчора здійснював прямі включення з кулуарів, транслював брифінги представників фракцій та інтерв’ю народних депутатів парламентському телеканалу, як робиться завжди в проміжки часу, коли не ведеться пряма трансляція засідань ВР.

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.