Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Перший канал змінює сітку мовлення


5 марта 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
З 10 березня Національна телекомпанія України змінює сітку мовлення Першого каналу. Про це повідомив директор Дирекції програм НТКУ Олександр Зорка в інтерв’ю прес-службі каналу.

Зокрема програма Наталії Розинської «Знайдемо вихід» буде перенесена з 14.10 неділі на прайм-тайм середи, а у праймі четверга виходитиме соціальне ток-шоу «Батьки і діти», яке вестиме президент НТКУ Василь Ілащук. Програма «Фольк-music» переноситься з п'ятничного прайму на суботній. «Телекритика» вже повідомляла про перенесення ток-шоу «Спокуса владою». Точний час виходу нових програм не повідомляється.

У слоті 22.00 – 23.00 у будні канал демонструватиме документальні програми і фільми виробництва Об’єднання документальних і художніх програм НТКУ, а у вечірньому проймі вихідних – фільми виробництва Одеської кіностудії. Увечері п’ятниці, суботи і неділі транслюватимуться футбольні матчі Прем’єр-ліги.

Від зміни сітки мовлення керівництво НТКУ сподівається позитивних змін у рейтингових показниках Першого. «Позитивні зрушення ми очікуємо досить швидко. Ми будемо витримувати цю ситуацію до того моменту, доки глядач звикне дивитися у звичний час звичну програму, яка йому подобається. Я сподіваюся, що ті зміни і принципи, на основі яких ми спробували зараз реформувати сітку мовлення НТКУ, покажуть хороший результат уже найближчим часом», - каже Олександр Зорка.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.