Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • Держкомтелерадіо проводитиме телефестивалі у 2009 році за спонсорські гроші


  5 марта 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Колегія Держкомтелерадіо на засіданні 24 лютого вирішила, що для проведення телевізійних фестивалів цього року потрібно залучати спонсорські кошти. Про це «Телекритику» повідомив відділ зв’язків з громадськістю комітету.

  Нагадаємо, що торік під патронатом Держкомтелерадіо відбулося чотири фестивалі: IV Міжнародний фестиваль «Перемогли разом», XII Всеукраїнський фестиваль фільмів, теле- і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», Х Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» і XIII Всеукраїнський фестиваль «Калинові острови».

  Колегія вирішила, що цей вид діяльності Держкомтелерадіо заслуговує на увагу і має бути продовжений у 2009 році. Зважаючи на недостатність фінансування державних телерадіоорганізацій у цьому році та відповідно до постанови Кабміну від 22.10.08 р. № 943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів», проведення фестивалів в межах коштів державного бюджету стало неможливим. Тому, як зазначили учасники засідання, в умовах економічної кризи доцільно організувати фінансування проведення творчих конкурсів винятково за спонсорські кошти. До залучення спонсорських ресурсів для поповнення бюджетів фестивалів (рахунки компаній-організаторів) пропонується активно долучити всі державні телерадіокомпанії. Витрати на відрядження, утримання учасників фестивалів мають взяти на себе телерадіокомпанії, творчі групи яких беруть участь у конкурсах.

  Водночас, вважає колегія Держкомтелерадіо, слід оптимізувати умови проведення фестивалів, порядок нагородження та заохочення переможців творчих конкурсів. Для цього необхідно переглянути номінації фестивалів, передусім Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові острови», а також забезпечити належну інформаційну підтримку заходів.

  Колегія схвалила перелік фестивалів на 2009 рік, засновником (співзасновником) яких є Держкомтелерадіо: «Мій рідний край» (11-20 вересня на базі Закарпатської ОДТРК), «Калинові острови» (5-9 жовтня на базі Чернігівської ОДТРК), «Перемогли разом» (4-10 травня на базі Севастопольської РДТРК), «Золоте курча» (1 червня та 17-22 серпня на базі ДТРК «Культура» спільно з Українським відділенням «Славутич» Міжнародного фонду ім. Ролана Бикова).

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.