Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Герман порахувала, що ефіри Тимошенко коштували 6,5 мільйонів


17 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Партія регіонів пропонує парламенту іти на дострокові парламентські вибори .Про це з трибуни парламенту заявила депутат Ганна Герман, повідомляє Українська правда.

"Ще ніколи за всі роки незалежності український парламентаризм не опинявся в такій драматичній ситуації як сьогодні. Цей драматизм породжений усвідомленням того, що в час великих випробувань Україна не змогла протиставити цим загрозам дії рішучої і компетентної влади", - заявила вона.

Герман нагадала думку світових експертів, що Україна на 90% на межі дефолту.

"У нас не знайшлося свого Обами зі сміливим планом, не знайшлося свого Людвіга Ерхарда, канцлера повоєнної Німеччини, у нас не знайшлося російського Путіна, у нас немає при владі зараз Віктора Януковича, який за час свого правління підніс рівень економічного росту України до найвищого у Європі", - заявила вона.

Герман звинуватила уряд і президента у тому, що вони так і не підготували антикризову програму, зате "зганьбилися на засіданні РНБО".

"Люди не вірять вже нікому. Жодні обіцянки і телевізійні звернення, хоча Юлія Володимирівна лише в грудні витратила на них 6,5 мільйона гривень державних коштів. Вони вже не зможуть відродити довіру до влади", - заявила Герман.

За її словами, парламент може або ганьбитися так як уряд і прем’єр, або іти на дострокові вибори.

"У цій ситуації єдиним відповідальним рішенням парламенту було б оголосити дострокові парламентські вибори. Цього і так не оминути. Питання лише, чи ми самі це зробимо, чи це змусить нас зробити народ. Партія регіонів розуміє, що знайти консенсус з цього питання знайти непросто, але ми знаємо, іншого виходу немає", - заявила вона.

Источник: IMI
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.