Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • На «1+1» вийде документальний проект «Ольга Герасим’юк представляє»


  17 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  У березні на «1+1» стартує новий авторський проект Ольги Герасим’юк. Про це «ТК» повідомила сама ведуча.

  «Я підписала з каналом контракт на створення кількох документальних фільмів на той період, поки йдуть підготовчі роботи до оновлення проекту “Без табу”», – зазначила пані Герасим’юк. За її словами, робоча назва лінійки авторських фільмів – «Ольга Герасим’юк представляє»: «Це робоча рубрика, кожен фільм матиме свою назву, але рубрика буде авторська. Тобто цей проект не стоятиме в загальному слоті з іще якимось фільмами чи програмами».

  Над проектом працюватиме команда «Без табу», режисером стане Андрій Нестеренко, також над зйомками працюватиме оператор Володимир Гуєвський. За словами Ольги Герасим’юк, це будуть документальні фільми на соціальну тематику в жанрі документальної драми: «Це проблеми домашнього насильства, законодавства та громадянина тощо. Це все буде у дуже популярній формі. Очевидно, проект продовжуватиме ту лінію, яку ми з командою розпочали з проекту “Версії Ольги Герасим’юк”».

  Утім, пані Герасим’юк запевняє, що це не буде жовтою документалістикою. «По-перше, переді мною ніхто такого завдання не ставив, по-друге, це не мій жанр. Для мене важливо буде в цих фільмах не кров’яку показувати і не експлуатувати ті межові теми, які телебачення зазвичай експлуатує: вбивства, жахи з реального життя. Це все нині переповнює як новинний ефір, так і інший. Але в нас немає наразі такої програми, яка би берегла людську душу. Ці фільми розповідатимуть про реальні проблеми, жодним чином не прикрашатимуть реальності, але вони будуть зроблені під гаслом “Живи кращим життям”. Адже особливо тепер, у цей складний період, телебачення проводить антикризові заходи, які полягають не в прикрашанні життя, а в поданні надії порятунок», – зазначає ведуча.

  Слот, у якому вийде програма, поки не розголошується, однак пані Герасим’юк каже, що за умовами угоди це має бути доволі «зручний для аудиторії час». Також, за її словами, через фінансову кризу в межах проекту зніматимуться малобюджетні фільми. «Але я думаю, що відсутність коштів завжди сприяє творчості та фантазії, - каже Ольга Герасим’юк. - Поки не обговорювали цифри, але ми будемо заощаджувати на виробництві, на винагороді. Це для мене не є комерційним проектом, бо мене задовольняє журналістська професія, а не її гонорар».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.