Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Інтер» у 2009 році транслюватиме бокс і зніматиме художні фільми за участю українських боксерів


13 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
У 2009 році «Інтер» та «Мегаспорт» планують транслювати по 5 топових боксерських поєдинків за участю українських спортсменів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили Віталій та Володимир Клички. Зокрема, 25 березня відбудеться трансляція поєдинку Віталій Кличко – Хуан Карлос Гомеc, а 20 червня бій Володимир Кличко – Девід Хей.

Нагадаємо, у листопаді 2007 року телеканал «Інтер», промоутерська компанія К2 East Promotions та бренд Nemiroff розпочали співпрацю у сфері розвитку українського боксу, що передбачала трансляцію провідних поєдинків українських боксерів на телеканалах медіагрупи.

Як наголосила генеральний продюсер каналу «Інтер» Ганна Безлюдна, на сьогодні бокс приносить телеканалу «безпрецедентні цифри». До того ж, за її словами, високі показники дають не лише бої братів Кличків, а й поєдинки за участю інших спортсменів (зокрема, трансляція бою за участю Юрія Нужненка).

Також пані Безлюдна повідомила «Телекритику», що канал планує не лише показувати поєдинки, а й продовжувати практику зйомки документальних фільмів про боксерів та залучатиме спортсменів до участі у художніх фільмах.

«Ми будемо інформаційно підтримувати та висвітлювати всі проблеми боксу та всі питання, що стосуються контракту та співпраці з братами Кличками. Це передбачає підтримку всіх заходів, які вони проводитимуть упродовж року, плюс вироблення документальних фільмів. Ви бачили, що ми практично напередодні кожного поєдинку показували документальні фільми з новими ідеями про братів, про події з їхнього життя. Так саме це стосуватиметься і нових імен, які вже з’явились у боксі, – розказала Ганна Безлюдна. – В одному фільмі – “Казка про чоловіка та жінку” – вже знявся В’ячеслав Узелков. Він зіграв у цьому фільмі роль другого плану, але все ж таки. Ми будемо продовжувати й цю практику».

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.