Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • «1+1» знову транслюватиме «Район Беверлі-Гіллз», «Район Мелроуз» та «Секс і місто»


  12 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На русском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Цього тижня телеканал «1+1» розпочинає показ американського серіалу «Район Беверлі-Гіллз».

  Серіал, що розповідає про життя дітей із родини Волш у світі золотої молоді в лос-анджелеському районі Беверлі-Гіллз, вперше з’явився на американському телебаченні 1990 року. Прем’єра серіалу на «1+1» відбулась у 1998-му. Після цього права на показ фільму в компанії Paramount придбав канал ТЕТ, який встиг уже двічі показати «Район Беверлі-Гіллз» – у 2004 та 2006 роках. 2007 року серіал показав телеканал групи «1+1» – «Сіті». З 9 лютого фільм виходить на «Плюсах» у слоті 15.00-16.00.

  «Район Беверлі-Гіллз» - не єдиний старий серіал, який незабаром має з’явитися на «Плюсах». За інформацією прес-служби каналу «1+1», в ефірі з’являться «Район Мелроуз» та «Секс і місто», які транслювалися на «1+1», відповідно, у 1997-1998 та 2003 роках.

  Керівник телевізійного напрямку групи компаній «1+1» Сергій Дем’янчук у коментарях «ТК» зауважив, що канал транслюватиме ці серіали, оскільки немає сумнівів щодо їхнього рейтингового потенціалу: «У серіалу буває рейтинговий потенціал, а буває нерейтинговий. У Москві щороку показують серіал “Іронія долі, або З легкою парою” не через те, що так хочеться, а через те, що люди хочуть це дивитися. Ми вважаємо, що є потреба в таких серіалах».

  Чи з’являться в сітці каналу ще якісь старі серіали, пан Дем’янчук не вточнив. Так, на запитання «ТК», чи може на «Плюсах» вийти «Династія», він зауважив: «Я, на жаль, поки не можу розкрити цю інформацію. Плани показу – це завжди таємниця».

  Однак пан Дем’янчук зазначив, що основний акцент «1+1» робитиме на прайм-таймі, де і в будні, й у вихідні транслюватиметься виключно прем’єрний продукт: «Сьогодні, наприклад, на каналі стартує серіал “Маргоша”. Тепер у нас два прем’єрних продукти – “Руда” та “Маргоша” – у вечірньому праймі. Все, що стосується офпрайму – ми там розміщатимемо і непрем’єрний продукт».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.