Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Обмін: талант на мільйон


  12 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Телеканал «СТБ» намагається дізнатися, чи має Україна таланти і, власне, - які? Як заявляють організатори, нічого подібного українські телеглядачі ще не бачили. Шоу має на меті відшукати в Україні неординарні особистості, які мають цікаві та незвичайні здібності.

  Кожен охочий може продемонструвати свою майстерність. Єдина вимога до учасників - присутність таланту. Яким чином проявляється талант, немає значення, головне, щоб людина вміла робити щось краще за інших. Щоб було цікавіше - переможець цього телешоу отримає мільйон гривень.

  Пошук талановитих для шоу «Україна має талант» спочатку проходив у всіх обласних центрах. Наступний етап відбору - кастинги в найбільших шести містах України, зокрема у Львові.

  У місті Лева другий етап відбору пройшов 7 лютого в Центрі творчості дітей та юнацтва «Погулянка». Кастинг розпочався з 10-ї ранку. Біля реєстраційного столика зібралося чимало охочих заповнити анкету і спробувати свого «щастя». Протягом першої половини дня кількість бажаючих взяти участь у конкурсі не зменшувалася.

  Загалом до Львова приїхали з різних регіонів Західної України, зокрема з Рівненщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Закарпаття. Свій талант хотіли показати переважно молоді люди - школярі та студенти перших курсів.

  Як зазначила журналіст, учасник режисерської групи «Україна має талант» Леся Іваненко, на перший етап у Львові прийшло 34 учасники. «Сьогодні на 15 годину зареєстровано понад 100 учасників із близько 75 номерами, адже виступати можна як групою, так і поодинці. Ми не зважаємо на вік учасників. Тривалість виступу обмежена - півтори-дві хвилини», - розповіла Леся Іваненко.

  Після виступу представники режисерської групи задають кілька запитань конкурсантам запитання: «На що ви, якщо виграєте, витратите мільйон гривень?» Забігаючи наперед, відповім, що, за словами учасників кастингу, їхні гроші пішли б на церкву, задоволення матеріальних потреб, частина хоче створити свою студію, аби не не залежати ні від кого, а зовсім малий відсоток конкурсантів запевнили, що вкладали б у себе, у свій творчий розвиток. Хочеться виокремити особливу студію, яку б створили брати з гурту «Петровичі» з Ворохти, якби виграли мільйон гривень: «Ми хочемо мати свою студію у Ворохті, а також переносну - щоб мати можливість збирати старий гуцульський фольклор, записувати це, доки ще є 90-річні, які пам'ятають стільки всяких пісень. Ми б їх записували, робили б обробки».

  Оригіналів - мало...

  На львівський кастинг спробувати себе прийшло багато вокалістів, танцюристів, але серед них мало талантів - особливих людей, які співають, танцюють краще, аніж багато інших. Мало було й тих, які працюють в оригінальному жанрі. Адже, як наголошують представники режисерської групи, важливо те, чи показане учасником уміння буде цікаве телеглядачеві. Прийшли й ті, хто вже був на першому етапі відбору, декого телефонно запрошували, а дехто хотів спробувати притягнути «за хвіст» шанс ще раз.

  Вік співаків - від 6 років до 70-ти. Співали різне: народні, ті, що майже народні («Два кольори»), та естрадні пісні. Дехто виконував свої слова і свою музику. Роман Качанюк з Дубно зізнався, що сумнівався, чи на цьому шоу можна читати реп. Його пісня «Мати» зворушила, адже присвячена мамі, якої вже немає поруч.

  Для Дмитра Чемодурова та Віталіка Горваша важливішим за мільйон є участь в проекті, аби за допомоги телебачення знайти батьків. Дмитро - танцює, читає свої гуморески, має неукраїнську зовнішність (виявилося, що його батько з Південного Ємену, а познайомився він з мамою Дмитра у Москві. Тоді мати не знала, що в єменця є сім'я і дитина, тому після такого відкриття повернулася в Україну), хоче також написати в «Ключовий момент», аби знайти батька. Віталій приїхав із Закарпаття - він хоче знайти і тата, і маму.

  Ірина Чайка, учениця 11 класу с. Іликів Тернопільської області, вразила своєю театральною грою. Як зізналася дівчина, вона ніде не вчиться додатково, просто час від часу готується до якихось концертів.

  Власні тексти читало чимало конкурсантів, зокрема Вєра Сердючка зі славнозвісною «зіркою» на голові (Іван Паславський), який не виходив з ролі навіть тоді, коли відповідав на запитання, а підбір його чобітків застряг у дошках сцени.

  53-річний Володимир з Бродів зачитав декілька віршів зі своєї ненадрукованої збірки «Сопілка в штанях». Перші рядки були відверті: «Жили-були дві коханки, малолітні лесбіянки», читав він «про кохання і футбол, ну а також рок-н-рол». Також пан Володимир сказав, що має чимало доказів того, що реп вийшов з українських коломийок.
  Конкурс зібрав чимало гумористів, серед яких були люди дуже поважного віку. Так, свою гумореску читала 78-річна Ганна Дорош з с. Бураківка Тернопільської області. А 34-річний Анатолій Щербан з с. Бусовисько Старосамбірського району Львівщини процитував велику «гумористичну авантюру» про життя-буття, а також гумореску, «присвячену інтимним відносинам Росії й України».

  ...але є!

  21-річні Ян Соколовський та Ігор Дячук з Рівного займаються велотріалом уже декілька років. За цей час встигли навіть організувати власну команду «X-CLAN». Розповідають, що цей спорт обрали за динамічність та нестандартність. Вони беруть участь у різних конкурсах, але вирішили продемонструвати власні вміння на всю Україну. Під час номеру хлопці на велосипедах, які стояли на задніх колесах, вистрибнули на метрове підвищення-сцену, а вже там водили свій небезпечний колісний «танок» навколо лежачого «зіркою» ровесника. Після номеру виявилося, що хлопець, який лежав, вперше взяв участь у номері: його велотріалисти «віднайшли» у Львові. Сказав, що під час номеру йому було «трохи страшно».

  Львівський шестикласник Євген Романов з 3,5 років грає на фортепіано, а три роки тому почав писати свою музику. Як зізнався хлопчик, пише про те, що бачить. «У хресного на подвір'ї бігали собаки, я написав «Доганяйки», а «Летять журавлі» - музику, яку я щойно виконав, написав тоді, як було сумно».

  Особливим виявився виступ 17-річного Володимира Івасика з Пустомит. Спершу хлопець, зав'язавши очі та тримаючи на лобі футбольного м'яча, зняв куртку, а потім її одягнув. Потім, «набиваючи» м'яч чолом, зробив те саме, але цього разу зняв і одягнув ще й футболку. Також тримаючи м'яч на чолі він відкрутив пляшку води, налив трохи у склянку, випив, далі очистив банан, з'їв його, не перестаючи тримати на голові м'яча. Володимир зізнався, що двічі знімався у «Кунсткамері», і що справжнім місцем його роботи є будова. «Я хотів би потрапити у Книгу рекордів Гінеса. А якби виграв мільйон, то придбав би машину - «БМВ», і поїхав би кудись на футбольний матч», - зізнався хлопець.

  Цікавими були виступи циркачів. 15-річні жонглери та еквілібристи з групи «Львівські віртуози». Спочатку вони виступали, стоячи на «котушках»-трубах, потім на одноколісному велосипеді, жонглюючи в цей час то кільцями, то «кеглями», то м'ячами.
  Сорокарічний клоун Ромашка (Роман Онисько з Борислава) виступав зі своїм пуделем Жужиком, показував псевдофокуси, «обманював» пса, тішив публіку.

  20-річна Наталя Мельникова з Трускавця виконала свій акробатичний номер на руках та на спецстолі, який при необхідних «фігурах» світився діодними лампами разом зі сценічним костюмом Наталі.

  24-річний Володимир Боровий зі Львова відтиснувся від підлоги 10 разів... лише на двох вказівних пальцях. Не махлював. «Працюю будівельником. Мені було важко навчитися, але я старався», - сказав Володимир.

  Хто потрапить у другий тур кастингів шоу «Україна має талант!», наразі не відомо. Всім учасникам обіцяють зателефонувати і повідомити результати за два тижні. А другий тур розпочнеться 21 лютого в Одесі. У Львові представники «Україна має талант» будуть 28 лютого. Тож залишається лише чекати...


  Аліна Небельмес, Zaxid.net

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.