Навигация

Популярные статьи
 • «Site Ok‎»: Ваш надежный партнер в продвижении и раскрутке сайтов
 • Как найти достойную работу в Чехии — 4 преимущества рекрутингового агентства «Befind»

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  GFK Ukraine відстежуватиме заміну каналів у кабельних мережах і вивчатиме індивідуальні піплметри


  6 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  У середині весни 2009 року компанія GFK Ukraine впровадить новий сервіс, який допоможе убезпечитись від неконтрольованої заміни каналів і таким чином підвищить якість панелі «50 тисяч+». Про це повідомила керівник медіа-департаменту компанії Ольга Росманова.

  «Для кожного кабельного оператора в одну сім’ю буде встановлено один прилад, що скануватиме всі канали, які теоретично може приймати ця сім’я. Пристрій робитиме семпл звуку кожного каналу і щоночі надсилатиме їх на наші сервери. Там звук щоденно звірятиметься. Якщо аудіосемпли не збігатимуться, ми зможемо точно сказати, що канал замінено. Так само контролюватиметься ефір і кабель», - пояснила пані Росманова. Обладнання для такого відстеження вже придбане, і незабаром розпочнеться його тестування в офісі компанії.

  Також, за словами виконавчого директора Індустріального телевізійного комітету Катерини Котенко, серед завдань із удосконалення телевізійних досліджень на 2009 рік є вивчення досвіду роботи та перевірки адекватності персональних приладів для вимірювання (індивідуальних піплметрів у вигляді годинників чи пейджерів). «Ми маємо зрозуміти, наскільки це працює, чи зможе це додати стабільності та прозорості, покращити якість телевізійних досліджень в Україні. Така система використовується у не багатьох країнах. Зокрема у Казахстані, з яким ми співпрацюємо», - сказала пані Котенко. Вона наголосила, що підвищення якості панелі «50 тисяч -» не входить у плани ІТК на цей рік.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.