Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стоит ли покупать запчасти для авто в Интернете

 • Нацрада з Мінтрансом планують спільно впроваджувати цифрове телебачення


  6 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 4 лютого погодила План заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні, запропонований Міністерством транспорту і зв’язку.

  «Мінтрансзв’язку вийшов до Нацради з пропозицією про погодження дій щодо впровадження «цифри», щоб припинилися речі, які можна назвати певною мірою протиборством. Ми погодилися створити міжвідомчу робочу групу, куди входять представники міністерства, Нацради, Держтелерадіо. Очевидно, до нас підключиться НКРЗ. Ця група вже провела три робочі зустрічі», - сказав Ігор Курус, перший заступник голови Нацради, на брифінгу.

  Нагадаємо, що протягом двох років державні органи вирішували, хто саме – Нацрада чи Мінтранс - має очолити перехід на цифрові технології у теле- та радіомовленні.

  Погоджений план пан Курус охарактеризував як технологічний, зазначивши, що Нацрада внесла в нього кілька своїх зауважень.

  «План передбачає заходи, які повинні здійснити різні органи влади, щоб ми вийшли на єдині підходи щодо впровадження цифрового телебачення. Наприклад, скільки має бути добудовано веж і хто цим має займатися, землевідводи під будівництвом – які документи готувати і хто це буде робити і т.п.», - сказав він.

  На ознайомлення документ буде запропоновано за кілька днів, проте «ТК», як завжди, намагатиметься отримати текст «Плану заходів…» раніше.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.