Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада просить публікувати свої рішення у віснику Мін’юсту


6 февраля 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Ігор Курус, перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, на прес-брифінгу прокоментував рішення Мін’юсту щодо обов’язкової публікації рішень Нацради, що мають регуляторний характер, в офіційних періодичних виданнях – «Офіційному віснику» та «Урядовому кур’єрі».

«Ми будемо законослухняними. Якщо ми раніше мали роз’яснення від Мін’юсту, що Нацрада має особливий статус, а отже, ми не маємо усі свої рішення друкувати в офіційних виданнях, то ми слідували цій вказівці. Якщо позиція Міністерства юстиції змінилася – то ми будемо виконувати новий припис», - пообіцяв пан Курус.

Проте, як зазначив він, інше питання – як виконати це рішення, якщо Нацрада не має бюджетних коштів на публікації у пресі.

«Я виступив з пропозицією, щоб регуляторні рішення Нацради Мін’юсту безкоштовно розміщував у Віснику Міністерства юстиції. Якщо Мін’юст погодиться з цим – то це буде вихід із ситуації, якщо ні – то я не знаю, що ми будемо робити. Також не знаю, чи виграє від цього галузь, бо регуляторні рішення, необхідні для галузі, можуть не вступити в силу через те, що вони не будуть опубліковані», - наголосив пан Курус.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.