Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Советы по выбору кулера для воды
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Нацрада ініціюватиме приведення рекламного законодавства України до європейських норм


  30 января 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення 29 січня відбулася міжвідомча експертна нарада «Ратифікація Європейської конвенції про транскордонне телебачення: перспективи та виклики для України» за участю представників Ради Європи, Міністерства закордонних справ України, Індустріального телевізійного комітету, Незалежної асоціації телерадіомовників, асоціації «Телекомунікаційна палата України», ГО «Інститут масової інформації», членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Модератором дискусія виступила член Нацради Тетяна Лебедєва. Журналістам у присутності на нараді було відмовлено, повідомляє Телекритика.

  Судячи з інформації, яку поширила прес-служба Національної ради, конструктивна частина обговорення стосувалася приведення рекламного законодавства України до європейських норм та регуляція телепродажу.

  Як повідомляє прес-служба Нацради, порівнюючи норми європейського та українського законодавства, відповідальний секретар Національної ради Владислав Лясовський вказав на відмінності у регулюванні розміщення реклами на телебаченні. Для приведення українського законодавства до норм Європейської конвенції Національна рада має намір провести юридичну експертизу, виробити пропозиції та внести зміни щодо юрисдикції країн, які ретранслюють передачі на територію України, а також санкцій, що застосовуються до порушників угоди. Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М’ясникова наголосила на тому, що удосконалені законодавчі норми мають враховувати тенденції розвитку рекламного ринку.

  Виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету Катерина Котенко відзначила, що з ратифікацією Європейської конвенції в Україні настане ера саморегулювання. На її думку, європейська практика буде корисною вітчизняним мовникам у регулюванні такого порівняно нерозвиненого сегменту телеринку, як телепродаж. Водночас пані Котенко висловила побоювання, що в наш ефір потраплятиме продукція, непопулярна у європейських країнах.

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.