Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Міністерство просить Президента скасувати указ щодо цифрового ТБ


  15 января 2009 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Міністерство транспорту і зв`язку просить Президента України відмінити укази Президента від 26 і 24 грудня 2008 року про призупинення постанови Кабінету Міністрів про затвердження Держпрограми переходу на цифрове телерадіомовлення (№1085 від 26 листопада 2008 року) і про перепідпорядкування Концерну радіомовлення, радіозв`язку і телебачення (РРТ) від Держкомтелерадіо Міністерству транспорту і зв`язку (№1039 від 26 листопада 2008 р.). Копія відповідного листа міністерства, датованого 12 січня 2009 р., має у своєму розпорядженні УНІАН.

  У документі наголошується, що реалізація програми переходу на цифрове мовлення не означає відмови від аналогового телерадіомовлення, а також приводяться інші аргументи. Крім того, в листі йдеться, що ініціатива Мінтрансзв’язку про повернення концерну РРТ в сферу управління міністерства значною мірою пов`язана саме з необхідністю впровадження цифрового мовлення.

  Також у документі йдеться про те, що концерн історично відноситься до галузі зв`язку і у сфері управління Держкомтелерадіо був лише з 1995 по 2001 рр., а також із середини 2007 р. і до цього часу.

  Як повідомляв УНІАН, 24 грудня 2008 р. Президент України Віктор ЮЩЕНКО зупинив дію рішення уряду про передачу Концерну радіомовлення, радіозв`язку і телебачення в сферу управління Міністерства транспорту і зв`язку.

  На думку В.ЮЩЕНКА, передача концерну в сферу управління Мінтрансзв’язку порушує цілісність єдиної системи управління державної складової інформаційного простору України, унеможливлює виконання завдань з реалізації єдиної збалансованої державної політики в інформаційній сфері, призведе до виникнення проблем, явищ і чинників, що створюють небезпеку національним інтересам України в цій сфері, і негативно вплинуть на суспільний розвиток і реалізацію її інтеграційних устремлінь.

  Довідка УНІАН. Концерн РРТ створено в 1972 році, в його віданні перебуває практично вся мережа теле- і радіотрансляції в Україні. До складу концерну входить 31 державне підприємство, з них 25 - обласні радіотелевізійні мовні центри. Доход концерну в 2005 році становив 226,4 млн. грн.


  www.unian.net

  Источник: СКТУ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.