Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • У Європі заборонили трансляцію телеканалу ХАМАС


  11 января 2009 | Телевидение / Мир / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Трансляцію телеканалу «Аль-Акса», що належить палестинській терористичній організації ХАМАС, на території Європи заборонено, повідомляє Лента.ру.

  Канал можна було приймати на супутникові антени Європи протягом менш ніж доби. Дізнавшись про те, що платформу для поширення «Аль-Аксі» надає французька компанія Eutelsat, влада Франції попередила останню про неприпустимість такої співпраці, оскільки програми «Аль-Акси» мають відверто антисемітський характер та містять заклики до насильства.

  У свою чергу представники Eutelsat пояснили, що ніколи не укладали угоди з ХАМАС, а супутник для мовлення «Аль-Акси» орендувала бахрейнська компанія Noorsat; на адресу останньої також було надіслано попередження.

  Палестинський канал «Аль-Акса» відзначився численними закликами до насильства, зокрема шоу, в якому великий рожевий кролик закликав дітей-мусульман прийняти мученицьку смерть, а також погрожував їсти євреїв. Єврейські правозахисні організації стверджують, що після початку ізраїльської військової операції проти Палестинської автономії лідери руху ХАМАС в ефірі каналу закликали мусульман убивати єврейських дітей в усьому світі. 28 грудня, наступного дня після початку військової операції, ізраїльські ЗМІ повідомили про те, що будівлю «Аль-Акси» зруйновано, проте канал продовжує мовлення за допомогою пересувної телестанції.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.