Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Плюси» додадуть розваг


29 ноября 2008 | Телевидение / Украина / На телеэкране / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Наступного року «плюси» візьмуться за освоєння розважальних форматів і тимчасово відмовляться від суспільно-політичних програм. Керівництво каналу таку позицію пояснює перенасиченістю ринку політичними проектами. Про це «МедіаБізнес» повідомили на телеканалі.

Зокрема, студія збирається запустити документальні та публіцистичні програми. «Бюджету телеканалу достатньо для того, щоб виробити цілий ряд розважальних програм, два-три серіали власного виробництва, і, ймовірно, формат пов’язаний із танцями, – розповідає генеральний директор «1+1» Олександр Ткаченко. – Навесні і восени наступного року ми плануємо запуск двох розважальних форматів, які раніше не були на вітчизняному ринку».

Також у першій половині 2009 року на «1+1» збираються взятися за вироблення документалістики. Виготовлення документальних програм студія замовлятиме стороннім авторським групам. А формуванням таких замовлень на телеканалі займеться окремий відділ, який буде складатися з 2-4 чоловік.

За словами Олександра Ткаченка відділ очолять Андрій Нестеренко – нині керівник промо-департаменту телеканалу, який раніше працював на «плюсах» головним режисером та Роман Вибрановський. Останній має досвід роботи директором публіцистичних програм НТКУ, а нині працює менеджером програм «Простір змін» у благодійному фонді Арсенія Яценюка «Open Ukraine».

Водночас на каналі наголошують: чекати появи соціальної документалістики не слід, фільми будуть спрямовані на широку аудиторію. «Це не будуть документальні програми в радянському дусі, – зазначає Олександр Ткаченко. – Це буде інфотеймент. Тобто у фільмах не буде пошуків другого дна чи картинок, глибинний зміст яких розумієш лише добре зосередившись. Ми хочемо робити продукт масового виробництва».

Разом з тим, за словами генерального директора каналу, у ефірі «плюсів» залишатиметься багато новин.

«Студія 1+1» – загальнонаціональний канал. Технічне покриття України – 95%. З′явився в ефірі у вересні 1995 року. 100% акцій телеканалу належить корпорації Central Media Enterprises Ltd. Середньодобова доля аудиторії каналу у першому півріччі 2008 року сстановила 16,74%, рейтинг – 2,58% (18+, загальноукраїнська панель). По закупівельній аудиторії (18+, міста 50+) доля – 12,81%, рейтинг – 1,89%. За аудиторією 18-54 (загальноукраїнська панель), по якій канал буде продаватися у 2009 році, середньодобова доля у праймі буднього дня становить 16,1%.

Источник: МедіаБізнес
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.