Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Президент уповноважив Конституційний суд розібратися з претензіями СDМА на телевізійні частоти


  29 ноября 2008 | Телевидение / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Президент України Віктор Ющенко указом від 27 листопада № 1093/2008 призупинив дію деяких положень постанови Кабінету Міністрів від 22 жовтня 2008 року № 942. Таким чином Президент заборонив продовжувати термін використання діапазону 840,45 - 842,97 МГц (що відповідає 67 телевізійному каналу) операторами СDМА до 1 січня 2016 року. Нагадаємо, що за СDМА цей діапазон закріплено лише до кінця 2012 року, а далі в у смузі радіочастот 822 - 846 МГц (що відповідає 65 - 67 телевізійним каналам) буде розгортатися цифрове наземне мовлення у стандарті DVB-Т.

  Крім того, передбачена зазначеними положеннями постанови Кабінету Міністрів України зміна строків впровадження цифрового телерадіомовлення створює перешкоди для технологічного переходу телебачення до міжнародних стандартів мовлення, закріплених у Регіональній угоді (Женева-2006).

  Президент вважає, що таке вилучення до 1 січня 2016 року смуги радіочастот 822 - 846 МГц, що відповідає 65, 66 та 67 телевізійним каналам, з використання засобами цифрового телевізійного мовлення порушує конституційні права громадян на інформацію, звужує можливості вільного і відкритого обговорення суспільне важливих проблем із використанням телебачення.

  Президент також спрямував у Конституційний суд відповідне подання щодо відповідності Конституції деяких положень цієї урядової постанови.

  Брати участь у конституційному провадженні за цим поданням уповноважено заступника Глави Секретаріату Президента України – Представника Президента України у Конституційному Суді України Марину Ставнійчук, першого заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ігоря Куруса, начальника юридичного управління Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Михайла Пушкаренка, начальника відділу частотного погодження ліцензійного департаменту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Тамару Мироненко.

  Нагадаємо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення неодноразово звертала увагу на неприпустимість використання телевізійного частотного ресурсу операторами зв’язку.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.