Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нацрада не продовжила ліцензію «Чорноморській ТРК»


25 декабря 2008 | Телевидение / Россия / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 23 грудня відмовила «Чорноморській телерадіокомпанії», м. Сімферополь, у продовженні ліцензії № 0762-м.

Термін дії ліцензії спливає 24 січня 2009 року. За цією ліцензією компанія має право мовлення на 14 год./добу на 17 частотних присвоєннях у Криму. У компанії лишилася ще одна ліцензія (№ 1532) на 10 годин мовлення на цих же частотних присвоєннях.

Перший заступник голови Нацради Ігор Курус мотивував колег не голосувати за подовження терміну дії ліцензії «Чорноморки» до вирішення усіх судових справ між Нацрадою та телерадіокомпанією.

Нагадаємо, що 11 жовтня 2007 року компанія отримала друге попередження (за порушення під час виборів), що стало підставою для звернення Нацради до суду про анулювання ліцензії. Порушення виборчого законодавства полягали в наданні переваг одному з суб’єктів виборчого процесу (БЮТ) та агітації в день виборів.

Попри те, що суд виніс рішення на користь телекомпанії, яка також виграла і в апеляційній інстанції, пан Курус запропонував колегам дочекатися касації, а вже потім приймати рішення.

Таку позицію не підтримала «парламентська четвірка» Нацради (Шевченко, Плаксюк, Понеділко, Лебедєва), проте чотирьох голосів не вистачило для ухвали позитивного рішення щодо продовження ліцензії «Чорноморки».

Згідно з ліцензійними документами, власниками «Чорноморської ТРК» є ДП «Чорноморське рекламно-інформаційне агентство», м. Сімферополь – 0,1 %; ЗАТ «Сучасні інформаційні технології», м. Київ – 99,9 %. ЗАТ «Сучасні інформаційні технології» у свою чергу пов’язують з Андрієм Сенченком, народним депутатом України 5 і 6 скликань (БЮТ).

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.