Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Полочные аудио колонки: удобное размещение высокофункциональных акустических систем
 • Преимущества одноразовых электронных сигарет
 • Современные украшения своими руками
 • Советы по выбору мебели
 • Корпоративные подарки: чем порадовать сотрудников?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Какой тип дверного замка выбрать?

 • Олександр Півнюк став генеральним директором Концерну РРТ


  26 апреля 2014 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Olga Kravtsova
  Кабінет Міністрів України призначив Олександра Півнюка генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення. Відповідне розпорядження № 404-р від 23 квітня оприлюднено на урядовому порталі.  Нагадаємо, що до 2011 року Олександр Півнюк тривалий час працював заступником генерального директора Концерну РРТ (а до цього - віце-президентом Концерну).  З 2011 року він був заступником директора телеканалу ТВі з розвитку мережі.  Посада генерального директора Концерну РРТ була вакантною із січня 2013 року, коли Кабмін звільнив Вадима Самсоненка. Дотепер виконувачем обов'язків гендиректора був заступник гендиректора Костянтин Захаренко.  Нагадаємо, 23 квітня об'єднана профспілка Концерну РРТ звернулася з відкритим листом до РНБО, Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабміну та СБУ, у якому заявила, що «нове керівництво Держспецзв'язку має намір своїми діями підірвати інформаційну безпеку в Україні, сприяє загарбницьким діям Російської Федерації, ставить під загрозу проведення виборів Президента України».  У Концерні РРТ керівництву Держспецзв'язку закидають саботування звернення КРРТ про забезпечення охорони й оборони його об'єктів, втручання в господарську діяльність Концерну шляхом призначення перевірки фінансово-господарської діяльності, спроби відсторонення в.о. гендиректора КРРТ Костянтина Захаренка, зупинення виконання Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні.  Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Володимир Звєрєв відкинув звинувачення в «саботажі» та втручанні в господарську діяльність КРРТ. Він підтвердив проведення внутрішнього аудиту фінансово-господарської діяльності Концерну РРТ. За йог ословами, Держспецзв'зяку наразі не має суттєвих претензій до роботи пана Захаренка і, відповідно, не має підстав для його звільнення. Але написання відкритих колективних листів, на думку пана Звєрєва, можна розглядати як прояв боротьби пана Захаренка за посаду та бажання «прикритися профспілками», щоб «упередити» можливі виявлення порушень за результатами аудиту.  Держспецзв'язку розцінює дії керівника Концерну як «спробу надати тривіальній адміністративно-господарській ситуації, яка є типовою для повсякденних стосунків між органом управління та підприємством, що знаходиться у сфері його управління, сенсаційного та політичного характеру».  25 квітня з матеріалу Артема Шевченка на «Еспресо.TV» стало відомо, що 22 квітня правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за фактами зловживання у 2010 році посадовцями Концерну РРТ своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу). Досудове розслідування проводить головне слідче управління МВС. У ньому фігурують тодішній генеральний директор Концерну РРТ Анатолій Антоненко, його перший заступник Вадим Самсоненко, заступник гендиректора - голова тендерного комітету Концерну Костянтин Захаренко та головний бухгалтер Людмила Шило.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.