Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов
 • Выбор подгузников и средств гигиены для взрослых
 • Основные добавки или витамины для беременных
 • Преимущества IT-аутсорсинга
 • Как экономить при покупке школьных принадлежностей

 • Суд Лондона заборонив розпоряджатися акціями новому власнику ТВі


  2 июня 2013 | Телевидение / На украинском языке / Мир | Добавил: Kravtsova Olga
  Суд Лондона заборонив новому власнику компанії ТВі, англійській фірмі «Кредит інвестбанк паблік лімітед компані» проводити будь-які маніпуляції з акціями телеканалу. Про це повsдомляє «Українcька правда» з посиланням на рішення суду від 31 травня.

  Суд Лондона заарештував активи компанії «Кредит інвестбанк» і заборонив їй прямо або опосередковано проводити будь-які маніпуляції з акціями компанії «Телерадіосвіт».

  Наступне засідання суду у цій справі має відбутися 7 червня.

  Як повідомляла «Телекритика», 24 травня власником 100% ТОВ «Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"» (телеканал ТВі) замість ТОВ «Медіа інфо» стало ТОВ «Факторингова компанія "Фінанс Груп"». Розмір її внеску до статутного фонду ТРК «Телерадіосвіт» становить 510 тис. 550 грн.  Нагадаємо, 23 квітня було оголошено, що новим що новим інвестором ТВі став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим генеральним директором став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. Одночасно пані Катеринчук повідомила, що інформація про зміну керівництва каналу не відповідає дійсності, а власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив про рейдерське захоплення каналу. Він заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії.  Пан Альтман сказав, що збільшив частку своєї компанії Balmore Invest Limited у ТОВ «Медіа інфо» (компанія-власник ТВі) з 1% до 95% на підставі довіреності компанії Wilcox Ventures LTD (володіла 99% ТОВ «Медіа інфо»), підписаної її директором Ортодоксією Василеску (Нікією).  Директор компанії Wilcox Ventures LTD Ортодоксія Нікія заявила українським журналістам, що не видавала жодної довіреності Олександру Альтману на управління компанією і що єдиним власником ТВі є компанія Wilcox Ventures LTD, єдиним бенефіціаром якої є Костянтин Кагаловський.  Костянтин Кагаловський відстоює своє право власності в судах і правоохоронних органах Великобританії та України. 14 травня прес-служба Наталі Катеринчук повідомила, що Високий суд Англії заборонив компанії Balmore Invest Limited проводити будь-які угоди, які можуть призвести до втрати прямого та постійного контролю над акціями компанії «Медіа інфо». Пан Альтман це заперечив.  22 травня пан Кагаловський повідомив, що правоохоронні органи Великобританії порушиликримінальну справу через підробку документів та шахрайство проти Олександра Альтмана, його компанії Balmore Invest Limited та її директора Рейчел Емі Еріксон. Пан Альтман це заперечив. Також триває кримінальне провадження в Україні за заявою Ортодоксії Нікії про незаконне відчуження частки Wilcox Ventures.  Крім того позов Wilcox Ventures до «Медіа інфо» та Balmore Invest 12 червня розгляне Господарський суд міста Києва, повідомляє «Коммерсантъ».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.