Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Суд заборонив Divan.tv транслювати СТБ


  28 мая 2013 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Телеканал СТБ виграв у першій інстанції судову справу проти OTT-сервісу Divan.tv. Про це повідомляє Inpress.ua з посиланням на газету «Капитал».  Своїм рішенням Господарський суд міста Києва зобов'язав Divan.tv припинити трансляцію телеканалу СТБ, а також сплатити 1,1 тис. грн. судового збору.  Директор юридичної компанії «Віндекс», що представляла інтереси СТБ, Павло Миколюк повідомив «Телекритиці», що суд задовольнив позовні вимоги в повному обсязі, а саме визнав діяльність Divan.tv з ретрансляції незаконною і заборонити таку ретрансляцію. Вимог матеріальної компенсації в позові не було.  У прес-службі Divan.tv «Телекритиці» повідомили, що вже подали апеляцію на це рішення суду, оскільки «не розуміємо, у чому звинувачують нашу компанію». «Ми не порушили жодного пункту договору, який уклали з телеканалом СТБ, тому нам самим цікаво, у чому саме нас звинувачують».  Пан Миколюк натомість заявив, що «договору немає - цей факт визнано судом, оскільки його не може надати жодна зі сторін». «Позиція Divan.tv - що вони здійснюють ретрансляцію за технологією OTT, яка не ліцензується, тому вони можуть це робити. Але щоб здійснювати трансляцію універсальної програмної послуги, яка не потребує укладання угоди, необхідно мати ліцензію Національної ради, якої Divan.tv не має. Тому в нас і були вимоги припинити таку ретрансляцію», - зазначив юрист.  Нагадаємо, на початку квітня два телеканали медіагрупи StartLightMedia - СТБ і Новий канал - подали позови до Господарського суду Києва з вимогою зобов'язати Divan.tv припинити трансляцію їхніх програм. У квітні позов виграв Новий канал. У Divan.tv оскаржили це рішення.  Divan.tv надає послуги інтерактивного телебачення за технологією OTT (Over the Top) з використанням IP-протоколу. Телевізійний сигнал абоненти приймають з допомогою спеціальних телетюнерів. Окрім того, частина телеканалів доступна і на сайті Divan.tv, переглянути їх можна з допомогою спеціального браузера.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.