Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • Нацрада не стала застосовувати санкції до НРКУ, «Ери», КДР ТРК і ТВінфо


  21 марта 2013 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення взяла до відома наявність порушень у діяльності Національної радіокомпанії України (НРКУ), ТРК «Ера», Київської державної регіональної ТРК (КДР ТРК) і ТОВ «Інфо24» (телеканал ТВінфо). Відповідні рішення регулятор ухвалив за результатами планових перевірок ліцензіатів.

  НРКУ, за даними Нацради, порушує частину 4 статті 12 закону «Про телебачення і радіомовлення», оскільки її статутні документи не передбачають створення редакційної ради. НРКУ вже має п'ять попереджень. Нацрада вирішила не звертатися до суду по анулювання ліцензії, а взяла до відома наявність порушень, зобов'язавши НРКУ усунути їх протягом місяця.

  ТРК «Ера» (супутниковий телеканал «Ера»), за даними Нацради, має відхилення від програмної концепції: збільшено кількість іноземних програм (з 2 до 5 годин на добу), розважальних (з 3 годин до 5 годин на добу), удвічі збільшено кількість культурологічних і дитячих програм. При цьому зменшено обсяги власного виробництва (з 13 годин до 7 годин 24 хвилин на добу), вітчизняних програм (на три години).

  КДР ТРК (ліцензія на мовлення в цифровому мультиплексі МХ-5), за даними Нацради, теж має відхилення від програмної концепції, а також її логотип не відповідає вказаному в ліцензії. Нагадаємо, з кінця грудня 2012 року КДР ТРК в ефірі стала Центральним каналом. Але ці зміни досі не відображено в ліцензії.

  ТВінфо (телеканал, заснований журналістами і топ-менеджерами ТВі) має відхилення від програмної концепції: збільшено кількість національного продукту, власного виробництва, інформаційних, культурно-просвітницьких програм і фільмопоказу, зменшено обсяг категорії «інше» і відсутні іноземні програми.

  Нацрада зобов'язала всі компанії протягом місяця усунути порушення і привести свою діяльність до ліцензійних умов.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.