Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • ТВі готує ніч і ранок виборів


  26 октября 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  28 жовтня, у день виборів до Верховної Ради, телеканал ТВі готує спеціальний проект «Ніч виборів». Про це «Телекритиці» розповіла заступник генерального директора каналу Наталя Катеринчук.

  З 15:00 до 20:00 на ТВі щогодини виходитимуть 5-хвилинні випуски новин з Олексієм Ліхманом. А о 20:00 стартує програма «Ніч виборів» у форматі «Політклубу», що триватиме орієнтовно до 2:00-3:00.

  Спецпроект вестиме Віталій Портников. На окремому майданчику бліц-інтерв’ю запусуватиме Вахтанг Кіпіані. При цьому продовжать виходити щогодинні випуски новин з Олексієм Ліхманом.

  На ТВі обов’язково будуть включення з ЦВК, зі штабів, з проблемних дільниць, куди готові оперативно виїжджати знімальні групи каналу.

  Канал планує оголошувати результати декількох екзит-полів – національного (консорціум, що складається з Київського міжнародного інституту соціології, фонду «Демократичні ініціативи» і Центру Разумкова), а також Research&Branding Group. «Ми дамо кілька варіантів екзит-полів, щоб показати різноманіття їх проведення або тенденції, які вони будуть відображати», – пояснила Наталя Катеринчук.

  Наступного дня після голосування, 29 жовтня, о 7:00 стартує ранковий поствиборчий інформаційно-аналітичний блок, який вестимуть Ілона Довгань і Віталій Гайдукевич. У програмі оприлюднюватимуть попередні результати голосування, інформацію про порушення, яку канал збиратиме від своїх глядачів і громадських організацій.

  «Якщо увечері говоритимуть про смисли і тенденції, то ранок має бути більш насичений відео і результатами», – зазначила Наталя Катеричнук.

  Ранковий ефір триватиме щонайменше до 10:20, але залежно від ситуації канал може продовжити його до 12:00.

  З 15:00 щогодини 29 жовтня знову йтимуть 5-хвилинні випуски новин.

  Источник: mediasapiens
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.