Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Какой тип дверного замка выбрать?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • «Воля» нагадала, що попереджала ТВі про переведення в цифровий пакет


  16 октября 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  16 жовтня телеканал ТВі без попередження зник з аналогових пакетів компанії «Воля» у чотирьох містах - Полтаві, Херсоні, Сімферополі та Сумах. Про це заявив заступник директора ТВі з питань розвитку Олександр Півнюк.  Замість аналогу ТВі переміщено у цифровий базовий пакет. Таким чином, за словами пана Півнюка, канал втратив у цих містах дві третини абонентів.  Компанія«Воля», коментуючи «Телекритиці» заяву каналу ТВі, нагадала, що наприкінці серпня інформувала ЗМІ та всіх своїх партнерів (в тому числі і канал ТВі) про те, що протягом вересня-жовтня будуть відбуватися зміни в наповненні пакетів по всій країні.  Це рішення було прийняте на виконання рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення про перелік програм універсальної програмної послуги (УПП), у зв'язку із чим «Воля» збільшила кількість каналів у мінімальному пакеті. «Цей пакет, в залежності від міста, буде розширено на 10-15 каналів, серед яких розважальні, інформаційні, спортивні та канали іншої тематики. При цьому, внаслідок певних обмежень частотного ресурсу близько десяти каналів (у тому числі і ТВі) переводяться з аналогової технології надання доступу на цифрову технологію забезпечення доступу до таких каналів», - зазначили в прес-службі «Волі».  Усі канали, яких торкнулися ці зміни, наприкінці серпня були попереджені про переведення в цифрові пакети, наголошує «Воля», а також про те, що ці зміни в цілому по компанії будуть проходити протягом двох місяців. «При цьому ніяких додаткових специфічних повідомлень щодо строків переведень у кожному конкретному місті не робилося, оскільки було проговорено, що терміни переведення залежать від термінів отримання рішень по внесенню змін в пакети з боку Національної ради і готовності технічних служб до зміни наповнення соціальних пакетів, зо надаються за аналоговою технологією доступу (розширення списку обов'язкових каналів)», - пояснили в компанії.  «Воля» повідомила, що запровадила спеціальні умови, за якими абонент протягом декількох місяців після зміни в наповненні пакетів може дивитися всі доступні в його місті канали у цифровому пакеті за ціною, яку раніше він платив би тільки за один аналоговий базовий пакет.  Нагадаємо, «Воля» завершила переоформлення ліцензій через зміни УПП 3 жовтня.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.