Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Какой тип дверного замка выбрать?
 • Выбираем хороший рюкзак на каждый день
 • Качественное оборудование для ветеринарии от EcoRay
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Медіаюрист звинуватив «Зеонбуд» у безліцензійній діяльності


  14 сентября 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Провайдер цифрових мультиплексів «Зеонбуд» користується радіочастотним ресурсом України без відповідних ліцензій, а отже, здійснює без ліцензійну діяльність. Про це заявив керівний партнер юридичної компанії Jurimex Юрій Крайняк на міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні».  Відповідно до статті 30 закону про радіочастотний ресурс, користування радіочастотним ресурсом України здійснюється на підставі:

  1) ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України та дозволів на експлуатацію - суб'єктами господарювання, які користуються радіочастотним ресурсом України для надання телекомунікаційних послуг;

  2) ліцензій на мовлення, виданих Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, та дозволів на експлуатацію - суб'єктами господарювання, які користуються радіочастотним ресурсом України для розповсюдження телерадіопрограм телерадіоорганізаціями;

  3) дозволів на експлуатацію - спеціальними користувачами, технологічними користувачами та радіоаматорами.  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) у відповідь на запит повідомила Юрію Крайняку, що ТОВ «Зеонбуд» ліцензій на користування радіочастотним ресурсом не отримувало.  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у відповідь на запит повідомила, що ТОВ «Зеонбуд» ліцензій на мовлення не отримувало, натомість компанія володіє чотирма ліцензіями провайдера програмної послуги. Але ці ліцензії не дають права на використання радіочастотного ресурсу, наголосив Юрій Крайняк.  «У "Зеонбуду" немає жодного з тих документів, які дозволяли б використання радіочастотного ресурсу. Мова йде про банальну безліцензійну діяльність», - заявив пан Крайняк.  Проаналізувавши типову угоду між провайдером («Зеонбудом») і телеканалом, затверджену Нацрадою, Юрій Крайняк дійшов висновку, що це угода про надання телекомунікаційних послуг з використанням радіочастотного ресурсу. За угодою надані провайдером послуги підлягають оплаті після введення в експлуатацію передавачів. Відсутність у «Зеонбуду» дозволів на експлуатацію передавачів виключає можливість оплати, стверджує медіаюрист.  До речі, відсутність дозволів на експлуатацію передавачів була однією з причин, з яких медіахолдинг StarLightMedia протягом року не сплачував за послуги «Зеонбуду».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.
  <