Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • «Хокей» придбав права на трансляцію всіх матчів Чемпіонату світу з хокею 2012


  4 апреля 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Телеканал «Хокей» придбав ексклюзивні права на телевізійну трансляцію всіх матчів Чемпіонату світу з хокею 2012, який цьогоріч проходитиме у Фінляндії та Швеції з 4 по 20 травня. Про це повідомляє прес-служба каналу.  Окрім матчів елітного дивізіону, телеканал транслюватиме всі поєдинки чемпіонату світу у групі А Першого дивізіону (Любляна, Словенія, 15-21 квітня), де за підвищення у класі боротиметься збірна України. Суперниками українців стануть команди Австрії, Словенії, Угорщини, Японії, Великої Британії.  Вартість прав не розголошується.  Раніше про домовленість щодо трансляції Чемпіонату світу в чаті «Телекритики» повідомив генеральний продюсер каналу Орест Сохар.  «До Словенії вирушає наша знімальна група, - говорить головний редактор телеканалу «Хокей» Олександр Мащенко. - Ми плануємо повномасштабне висвітлення подій чемпіонату та гри національної збірної зокрема. Будемо робити прямі включення з арени та запрошувати експертів до київської студії каналу для обговорення подій на чемпіонаті».  Перед початком чемпіонату та під час його проведення канал «Хокей» проводитиме конкурси та вікторини на хокейну тематику.  «Наша мета - привернути увагу вболівальників та пересічних українців до хокею та об'єднати хокейних фанів для підтримки головної команди країни, - говорить медіадиректор телеканалу «Хокей» Тетяна Косянчук. - На нашу думку, проведення інтерактивних заходів разом із нашими медіапартнерами на радіо, в друкованій пресі та інтернеті сприятиме збільшенню інтересу до хокею».  Підтримати вболівальників хокею також зголосилася низка спортивно-розважальних закладів, де заплановані прямі трансляції хокейних матчів чемпіонату.  Детальну інформацію про розклад матчів чемпіонату та їхні трансляції, а також про вікторини і конкурси надаватиме інтернет-сайт телеканалу «Хокей» www.bighockey.ua.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.