Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • «Воля» запустила HD ще в шести містах


  2 апреля 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Kravtsova Olga
  Провайдер кабельного телебачення «Воля» 2 квітня оголосила про офіційний запуск телебачення у форматі високої чіткості (HDTV) у шести містах - Львові, Харкові, Полтаві, Сумах, Дніпропетровську та Севастополі.  Раніше, у грудні 2010 року, пакет каналів «Воля HD» було запущено в Києві. Таким чином, послуга HD доступна вже в семи містах.  Як повідомляє прес-служба компанії, пакет «Воля HD» у перерахованих вище містах включатиме такі канали: National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Viasat History HD/ Viasat Nature HD, Outdoor Channel HD, Travel Channel HD, MyZen.TV HD, Fashion One HD, HD ТОНІС, а також «Футбол HD», який буде запущено одночасно зі стартом чемпіонату Євро-2012.  Будь-який новий або ж нинішній абонент «Волі» в цих семи містах з квітня до кінця травня 2012 року зможе підписатися на пакет «Воля HD» й користуватися ним до трьох місяців без додаткової плати. Для абонентів, у яких уже є необхідне для прийому HD-каналів обладнання (САМ-модулі), «Воля» також відкриває промо-перегляд пакета «Воля HD» до кінця травня 2012 року.  Постійна вартість пакета «Воля HD» становить 40 грн/міс. Замовити його можна на додаток до будь-якого цифрового пакета починаючи з базового «Україна і світ».  Щоб дивитися телеканали з HD-якістю, потрібні сучасний телевізор із підтримкою MPEG-4 і HD-формату із вбудованим телетюнером стандарту DVB-C, придбаний у компанії «Воля» CAM-модуль умовного доступу й картка умовного доступу. Вартість CAM-модуля - 299 грн.  Також із середини квітня абоненти, які підключать пакет «Воля HD», зможуть орендувати HD-тюнери. Для абонентів послуги «ТБ + Інтернет», вартість користування обладнанням становитиме 10 грн/міс. А для тих, хто підключить тільки телебачення, - 19,90 грн/міс.  Із квітня на національному телебаченні починається всеукраїнська промо-кампанія «Воля HD».  Нагадаємо, що до кінця 2012 року «Воля» планує запустити телебачення високої чіткості ще в семи містах країни, і кількість міст, де абоненти зможуть користуватися всіма перевагами HDTV, сягне 14.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.