Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Проти НТВ подають ще два позови через фільм «Анатомія протесту»


19 марта 2012 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
Російська громадська організація «Демократичний вибір» подає до суду на телеканал НТВ за порушення авторських прав. Про це повідомляє «Газета.Ru» з посиланням на заступника голови організації Ігоря Драндіна.

«Плануємо подати два позови. Перший - за порушення авторських прав. У програмі "Анатомія протесту" на НТВ був використаний фрагмент ролика, який був знятий на мітингу за Путіна в Лужніках. Ролик взяли без дозволу й не згадали автора ролика. У програмі говориться, що опозиція влаштувала інсценування, щоб дискредитувати владу. Другий позов буде поданий саме із приводу того, що все це неправда. Опозицію просто оббрехали», - сказав він.

Скандал розгорівся після використання фрагмента ролика з ходи на підтримку Путіна 23 лютого телеканалом НТВ у стрічці «Анатомія протесту» без дозволу. У ролику кенійські студенти йдуть із плакатами в підтримку Путіна.

«По першому позову ми плануємо відшкодування збитку в 120 тисяч рублів, а по другому - спростування інформації, що була озвучена в ефірі», - заявив пан Драндін.

Як писала «Телекритика», проти НТВ подав позов про захист честі і гідності колишній співголова партії «Права справа» Борис Надєждін, якого обурили деякі твердження з фільму «Анатомія протесту».

18 березня обурені фільмом «Анатомія протесту» користувачі соцмереж провели пікет «Проти нахабної брехні каналу НТВ» біля телецентру «Останкіно», аби висловити незгоду з авторами фільму та порушенням етичних норм журналістів НТВ. Раніше акції протестувальників проходили біля Останкіно та на Пушкінській площі.

В останні дні сайт каналу НТВ піддавався DDoS-атакам, пов`язаним, на думку представників НТВ, саме з показом фільму «Анатомія протесту». В ніч на 18 березня сайт телеканалу відновив роботу. Натомість у мережі «ВКонтакте» стала недоступною група, присвячена мітингу «проти нахабної брехні телеканалу НТВ».

Після виходу фільму, як повідомляла «Телекритика», про припинення співпраці з НТВ заявив медіахолдинг «Эксперт». Його представники назвали стрічку «грубою пропагандистською саморобкою».

Нагадаємо, фільм «Анатомія протесту» вийшов на НТВ у вечірньому ефірі 15 березня. Його автори розповідають про платну участь людей у мітингах російської опозиції, допускаючи різкі висловлювання на її адресу. Попри критику представників опозиції, героїв фільму, блогерів і журналістів телеканал НТВ вирішив повторити 18 березня спецвипуск програми «НП. Розслідування», в рамках якої відбулася прем'єра картини.Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.