Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?«Студія Квартал-95» продала «России» «Вечірній квартал» і «Розсміши коміка»


1 марта 2012 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
Телеканал «Россия» придбав у «Студії Квартал-95» права на формат телевізійного проекту «Розсміши коміка» та замовив виробництво розважального шоу «Вечірній квартал». Про це повідомляє прес-служба продакшну.

Гумористичне шоу «Розсміши коміка» вироблятиме самостійно російський телеканал. Автор і правовласник формату «Студія Квартал-95» надаватиме консультативну підтримку.

У російській версії «Розсміши коміка» ведучим буде Роман Ємельянов, а в якості коміків виступлять Володимир Зеленський і Максим Галкін. Кастинги учасників проходили в Москві з 27 лютого по 1 березня.

Ефір програми заплановано на поточну весну, а зйомки проходитимуть на території Росії протягом найближчих тижнів.

В Україні програма «Розсміши коміка» виходить в ефірі телеканалу «Інтер» з 2011 року вже два сезони поспіль. Нові українські випуски стартують уже 17 березня. Ведучим проекту є Дмитро Шепелєв, а коміками, яких намагаються розсмішити учасники і виграти 50 тис. грн. - Володимир Зеленський і Михайло Галустян.

Що стосується «Вечірнього кварталу», то його для російських глядачів вироблятиме «Студія Квартал-95» спільно з каналом «Россия». Зйомки розпочнуться в Росії на початку березня, ефір заплановано на весну.

«Вечірній квартал» в ефірі телеканалу «Россия» виходитиме в оригінальному форматі за участі акторського складу «Студії Квартал-95». Написанням сценарію також займатиметься «Студія Квартал-95». У межах зйомок проекту заплановані виступи російських виконавців.

Нагадаємо, що у 2010 році «Студія Квартал-95» спільно з російською компанією Yellow, Black & White виробляли проект «Український квартал» для телеканалу СТС. Його формат був аналогічний проекту «Вечірній квартал».

В Україні «Вечірній квартал» виходить в ефірі телеканалу «Інтер» з 2005 року. З моменту його створення було виготовлено 57 випусків. Найближчі зйомки «Вечірнього кварталу» в Києві заплановані на 20 березня.

Окрім форматів «Студія Квартал-95» продала на російський ринок свій новий серіал «Татусі» («Папаши»), який знімала разом з кінокомпанією MG Media. Права на показ 16-серійного телефільму придбав російський «Первый канал», де показ уже стартував 27 лютого. Нагадаємо, що на українському «Інтері» фільм транслювався з 13 по 23 лютого.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.