Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

У Британії підрахували неплатників збору за телебачення


1 февраля 2012 | Телевидение / На украинском языке / Европа | Добавил: Ольга Кравцова
За даними TV Licensing, британської служби зі збору та контролю сплати за перегляд суспільного телебачення, понад 50 тис. проігнорували плату за ТБ у Лондоні, більш ніж 17,4 тис. – у Глазго і понад 10,7 тис. – у Бірмінгемі.Задарма ТБ-сигнал приймають близько тисячі глядачів щодня. Серед міст з найбільшою кількістю неплатників також Ліверпуль (понад 8 тис.), Манчестер (понад 7,7 тис.), Ноттінгем (понад 6,7 тис.), Брістоль (понад 4,7 тис.), Белфаст (понад 4,6 тис.).Загалом кількість неплатників становить близько 5% від усіх домогосподарств з телеприймачами у Великій Британії, і цей показник залишається приблизно на одному рівні останні п’ять років. Тобто переважна більшість мешканців «туманного Альбіону», а саме 19 з 20 домогосподарств чи установ, справно платять за телебачення, як цього вимагає закон.Нагадаємо, що кожен так званий ліцензійний збір у розмірі $224 (£146) щороку має надходити до британської державної скарбниці від кожної установи чи квартири, де дивляться телебачення, незалежно від кількості телеприймачів та мешканців. Ті, хто ухиляється від сплати, ризикують отримати повістку до суду та штраф у розмірі до £1 тис.

Источник: mediasapiens
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.