Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Сравнительный анализ телевизоров LED и LCD
 • Какую диагональ экрана ТВ выбрать?

 • «Сіті» перезапускається та скорочує понад 50% штату


  16 января 2012 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Група компаній «1+1» планує перезапустити телеканал «Сіті» та скоротити понад 50% штатних співробітників. Віталій Докаленко залишає посаду генерального директора каналу. Про це повідомляє прес-служба групи.  Як уточнили «Телекритиці» в прес-службі, «Сіті» перестане бути міським і регіональним каналом і має намір розширити тематику й аудиторію. Канал орієнтуватиметься на сімейну аудиторію.  У найближчі місяці канал працюватиме у звичному режимі, а оновлення вийдуть в ефір у другому кварталі 2012 року. У перехідний період «Сіті» транслюватиме традиційні лінійки - кулінарні та розважальні шоу, анімацію та серіали.  Також у групі компаній «1+1» наразі обговорюється питання зміни назви каналу «Сіті».  «Ми зацікавлені у тому, щоб зробити всі канали групи успішними бізнес-проектами, які цікаві різним аудиторіям. Керівництво групи прийняло рішення розширити мовлення каналу "Сіті" та кардинально оновити програмну концепцію, - наголошує генеральний директор групи Олександр Ткаченко. - Ми вважаємо, що нова концепція відмінно доповнить існуючу лінійку каналів групи та приверне нову цікаву для рекламодавців аудиторію».  У зв'язку із цими перетвореннями відбудуться «радикальні зміни організаційної структури», у рамках яких планується скорочення понад 50% штатних співробітників. З яких саме посад будуть скорочені люди, у прес-службі не повідомили, однак зазначили, що це вирішуватиметься сьогодні, 16 січня, на зборах трудового колективу.  У групі «1+1» наголошують, що всі скорочення проводитимуться з попереднім повідомленням та виплатою грошової компенсації відповідно до трудового законодавства.  Віталій Докаленко залишає посаду генерального директора каналу «Сіті» й очолить нову продакшн-компанію групи. Оскільки, за інформацією прес-служби, виробництво якісного контенту є пріоритетним завданням для групи. Хто буде новим керівником «Сіті» - у прес-службі обіцяють повідомити згодом.  Нагадаємо, «Сіті» розпочав мовлення в грудні 2006 року. Телеканал виник на базі «Гравісу», заснованого у 1995 році. Спершу мав статус міського, а згодом регіонального мовника.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.