Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?У Словаччині скасують телевізійний збір


3 ноября 2011 | Телевидение / На украинском языке / Европа | Добавил: Ольга Кравцова
Згідно із законом суспільні засоби масової інформації фінансуватимуться виключно за рахунок державного бюджету, отримуючи 0,142% від ВВП попереднього року, необхідний мінімум встановлено у розмірі ?90 млн. Закон набере чинності після підписання президентом країни.

Питання скасування абонентної плати вже порушувалося на всенародному референдумі на початку 2010 року. Більшість висловилася за скасування збору, але через те, що явка виборців на референдум була вкрай низькою, результати визнали недійсними. На сьогодні грошовий збір на користь суспільного телебачення Словаччини RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska) становить ?4,64 на місяць.

Абонентська плата – одне з основних джерел доходів суспільних мовників майже в усіх країнах Центральної та Східної Європи. Словацька опозиція вважає, що скасування абонплати призведе до скасування або зменшення гарантій незалежності та невтручання в діяльність громадських засобів інформації, однак позитивно позначиться на суспільному їх сприйнятті.

Источник: mediasapiens
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.