Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Відео Інтернешнл» подала проти «1+1» позов на $25,5 млн


28 июля 2011 | Телевидение / На украинском языке / ex-СССР | Добавил: Ольга Кравцова
Російська група «Відео Інтернешнл» 13 липня подала позов до Господарського суду міста Києва на телеканал «1+1» за дострокове розірвання у 2008 році договору про продаж реклами на каналі. Про це пише газета «Коммерсантъ» з посиланням на квартальний звіт колишнього власника «1+1» - корпорації Central Media Enterprises (СМЕ) - на сайті NASDAQ.«Відео Інтернешнл» вимагає виплати компенсації в розмірі 201 млн грн - близько $25,5 млн, що вдвічі менше суми, якої рекламна група добивалася від «1+1» в лондонському суді два роки тому. Вимоги «Відео Інтернешнл» стосуються «порушень договору з розміщення реклами та погодженням маркетингових послуг».На каналі «1 +1» підтвердили факт пред'явлення каналу позову, але розкрити подробиці відмовилися. «Справу вестиме наша юридична служба, деталі оголосимо після рішення суду», - повідомила піар-директор групи каналів «1+1» Анастасія Жук.Представник «Відео Інтернешнл» Єлизавета Свиридова відмовилася коментувати газеті це питання.Нагадаємо, що у 2009 році російська група вже висувала претензії щодо порушення договору. Тоді вона подала позов до Лондонського міжнародного третейського суду на суму $58,5 млн у зв'язку з достроковим розірванням телеканалом ексклюзивного контракту з «Відео Інтернешнл» на продаж реклами. Договір був укладений наприкінці 2006 року і повинен був діяти з січня 2007 по грудень 2011 року, але в грудні 2008-го корпорація СМЕ оголосила, що продаватиме рекламу самостійно.Лондонський суд відмовив «Відео Інтернешнл» в задоволенні вимог, але залишив за нею право подати ще один позов у випадку встановлення права на додаткову компенсацію.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.