Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?ICTV транслюватиме кінофестиваль «Відкрита ніч»


20 июня 2011 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
У ніч з 25 на 26 червня (із суботи на неділю) в ефірі ICTV відбудеться телепоказ конкурсної програми фестивалю «Відкрита ніч». Трансляція програми фестивалю розпочнеться о 01:10, про це йдеться на сайті ICTV.

«Відкрита ніч» - щорічний молодіжний міжнародний кінофестиваль, заснований Михайлом Іллєнком.

Як зазначається, враховуючи кризовий стан національного кіновиробництва, «"Відкрита ніч" не встановлює суворого технічного цензу для фільмів фестивальних програм, надаючи шанс не так змаганню інженерних (фінансових) амбіцій, як пошуку справжніх авторських внесків».

Цьогорічний ювілейний фестиваль «Відкрита ніч - Дубль 15» присвячується пам'яті українського кіномитця Юрія Іллєнка. Замість традиційного майданчика на Андріївському узвозі біля Замку Річарда фестиваль «Відкрита ніч. Дубль - 15» відбудеться на території куточку української культури, архітектури та побуту «Мамаєва Слобода» (м. Київ, вул. Михайла Донця, 2). Час та дата початку фестивалю лишаються незмінними - 25 червня о 21.00.

Нагадаємо, у 2006-2008 роках три рази поспіль конкурсну програму «Відкритої ночі» у прямому нічному ефірі демонстрував Перший національний, у 2009 - канал ICTV.

У 2010-му році «Відкрита ніч» проходив у ніч з 10 на 11 липня в музеї Івана Гончара за підтримки фестивалю «Країна мрій». Найкращим фільмом «Відкритої ночі-2010» стала «Перешкода» Максима Буйницького.

Источник: www.telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.