Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

ICTV, СТБ, Новий і М1 підписали угоди із «Зеонбудом»


11 июня 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
10 червня телевізійний холдинг StarLightMedia підписав угоди з провайдером чотирьох цифрових мультиплексів (МХ-1, -2, -3, -5) - компанією «Зеонбуд» - у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення. Угоди підписали телеканали ICTV, СТБ, Новий і М1, які претендуватимуть на місця в загальнонаціональних мультиплексах. Про це «Телекритиці» повідомив голова Нацради Володимир Манжосов.

За інформацією пана Манжосова, уже 38 компаній підписали договори із «Зеонбудом». Тобто можна очікувати, що на 28 вільних місць у загальнонаціональних мультиплексах буде подано не менше 38 заявок.

Нагадаємо, що підписання угоди із «Зеонбудом» - одна з вимог до телекомпаній, які хочуть брати участь у конкурсі на місця в мультиплексах.

У прес-службі Нацради зазначають, що підписання угод StarLightMedia відбувалося в присутності членів Нацради. Від компанії «Зеонбуд» у зустрічі брали участь генеральний директор Віктор Галич та юрист Ірина Аляб'єва. Зі сторони мовників угоди підписували керівники компаній Ірина Лисенко, Олександр Богуцький, Володимир Бородянський та інші разом зі своїми юристами.

Як відомо, StarLightMedia об'єднує телеканали СТБ, ICTV, Новий, М1, «М2-Естрада», QTV. «М2-Естрада» має ліцензію на мовлення в четвертому мультиплексі (МХ-4). Однак за новим Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору розвиток четвертого мультиплексу посунули на 2013-2015 роки. Водночас мовлення в мультиплексах МХ-1, -2, -3, та -5 має розпочатися вже у 2011 році.

За даними Національної ради, наразі до регуляторного органу подано лише три заявки на загальнонаціональне мовлення та понад 30 - на регіональне та місцеве. Як писала ТК, група «1+1» подала заявки на цифровий конкурс. Група «Україна» планує подати 3 або 4 заяви на отримання місць у загальнонаціональних цифрових мультиплексах.

Нагадаємо, прийом заяв на участь у цифровому конкурсі розпочався 20 травня і триватиме до 20 червня. Підсумки конкурсу мають підбити до 19 серпня.

Для загальнонаціональних мовників на конкурс виставлено 28 каналів у чотирьох мультиплексах. У тому числі 10 каналів, де оператор зможе розповсюджувати програми з розподільчою здатністю SD або HD.

Для місцевих мовників на конкурс виставлено чотири вільні місця в МХ-5, а саме телевізійні канали в 167 населених пунктах, де будуть встановлені передавачі.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.