Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • СТБ закриває «Вікна-новини»: закінчилися теми


  1 апреля 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Сьогодні, 1 квітня, в ефір телеканалу СТБ вийде прощальний випуск інформаційної програми «Вікна-новини». Керівництво каналу прийняло рішення про припинення виходу новин, позаяк, за словами генерального директора Володимира Бородянського, теми для сюжетів і повідомлень вичерпались.

  «Усі ці речі, які відбуваються щодня, - коментує пан Бородянський. – Вони просто набридли нашим глядачам. Для когось це новини, для когось – ні. Всі інші канали теж про них розповідають. Це нудно! Ми вирішили, що для каналу, який дав світові ”Танцюють всі!”, ”Україна має талант”, ”Х-Фактор” і ”Танці з зірками”, щоденний пошук так званих новин не є доцільним». До того ж, як пояснили на СТБ, каналові так і не вдалося знайти заміну керівникові інформаційної служби Олексію Мустафіну, якого обіцяли відпустити першого квітня.

  Нагадаємо, раніше з причини закінчення тем канал закрив програми «У пошуках істини» та «За Вікнами». Чи буде журналістам інформаційної служби запропоновано роботу в інших проектах, а також посади диспетчера, розшифровувальника касет чи спеціаліста з документообігу, поки що не відомо.

  Тим часом осередок профспілки «Медіафронт» уже зробив заяву, в якій пов’язав закриття «Вікон» із політичними мотивами, зокрема небажанням власника СТБ бачити в ефірі висвітлення кримінальної справи проти свого тестя Леоніда Кучми. Профспілка готує позов до суду з вимогою зобов’язати канал відновити випуск новин, звільнити Володимира Бородянського та Віктора Пінчука. Сьогодні, 1 квітня, на знак протесту проти закриття «Вікон» профспілка провела мистецьку акцію біля офісу СТБ (на фото).

  У слоті, в якому раніше виходили «Вікна-новини», в новому сезоні з’явиться нова інформаційно-розважальна програма, що відстежуватиме життя учасників талант-шоу СТБ. Робоча назва проекту – «Вічко»; за попередньою інформацією, його ведучими стануть кореспондент колишніх «Вікон» Володимир Завадюк та учасник «Танців з зірками» Олександр Кривошапко. А до завершення цього сезону СТБ планує повтор найкращих випусків «Вікон» минулих літ.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.