Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Програмі НТН «Агенти впливу» потрібен журналіст


23 февраля 2011 | Телевидение / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Проект соціальних журналістських розслідувань «Агенти впливу» (телеканал НТН) шукає журналіста.

Як повідомила ТК редактор програми Юлія Троненко, від кандидата очікують вміння і бажання робити цікаві і соціально-резонансні матеріали. Йому бажано мати досвід роботи в новинах/проектах журналістських розслідувань/документалістиці на комерційному телеканалі. Також очікується, що журналіст має вищу освіту, орієнтується у поточній соціальній ситуації в Україні, є людиною з широким колом інтересів і розуміє, які теми, історії та особи можуть бути цікаві аудиторії програми «Агенти впливу».

Журналіст-сценарист повинен уміти:

- знайти соціально важливу і цікаву для глядачів тему,
- працювати швидко, але ретельно, не перекривлюючи факти і подробиці,
- проводити власне дослідження рейтингових соціальних тем,
- будувати сюжет як короткий драматичний твір,
- проводити результативні інтерв'ю,
- вести одразу кілька тем майбутніх сюжетів,
- знімати «в полі» без режисера.

Журналіст «Агентів впливу» - це ключова людина у виробництві: шукає теми своїх сюжетів, збирає потрібну інформацію (в тому числі відеоматеріали), виїздить на зйомки, де записує стендапи, інтерв'ю. Також журналіст пише сценарії, начитує готовий текст, частково бере участь в монтажі сюжету і відповідає за його рейтинг.

Журналіст підпорядковується у творчих питаннях керівникові проекту, у питаннях виробництва - продюсеру. До 50 відсотків свого робочого часу він\вона може проводити у відрядженнях по Україні, нерідко у вихідні чи на свята. Форма співробітництва з журналіста з компанією-працедавцем - договірна. Оплата залежить від кваліфікації журналіста.

Резюме можна надсилати до 05 березня на електронну адресу agenty@ntn.tv, бажано з поясненням бажання працювати у проекті. У разі потреби канал може додатково запросити роботи претендента на DVD, готові сценарії і рекомендації.

У якості випробувального терміну відібраним кандидатам буде запропоновано зробити від одного до кількох оплачених сюжетів.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.