Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки

 • У Мінську пройшли обшуки офісів телеканалу «Белсат» і «Європейського радіо»


  26 декабря 2010 | Телевидение / На украинском языке / ex-СССР | Добавил: Ольга Кравцова
  Увечері 25 грудня в мінському офісі «Європейського радіо для Білорусі» (Польща) співробітники спецслужб провели обшук і конфіскували всю техніку, повідомляє Білоруська асоціація журналістів (БАЖ).  У повідомленні, розміщеному на сайті радіо, зазначено, що про обшук у редакції стало відомо з коментаря на форумі. Коли заступник головного редактора Віталій Зиблюк прибув до офісу, то побачив на сходах людей, які виносили техніку, «а з документів він отримав копію протоколу, написаного досить нерозбірливо». Понятим при обшуку був «інженер головного економічного управління Адміністрації президента».  «По офісу нібито пройшов торнадо», - наводить сайт слова Віталія Зиблюка.  Як повідомив пан Зибалюк інформагенції «БелаПАН», обшук тривав близько трьох годин, унаслідок нього конфіскували комп’ютери, ноутбуки, сервер, диктофони, фотоапарати, портативні відеокамери – всього 43 одиниці техніки.  Пан Зиблюк пов’язує обшук з останніми президентськими виборами і зростанням популярності радіо та його сайту.  «Європейське радіо для Білорусі» - міжнародна радіостанція, створена у 2005 році, головний офіс якої розташований у Варшаві. Корпункт у Мінську був відкритий у листопаді 2009 року. У листопаді 2010 року МЗС продовжив радіо акредитацію на 1 рік – до 10 листопада 2011 року.  Також у ніч на 26 грудня невідомі увірвалися до мінського офісу супутникового телеканалу «Белсат» (Польща). Як повідомляє «Радіо Свобода», вони розрізали двері пилкою, тепер вхід до офісу опечатаний.  На той момент в офісі нікого не було. Як повідомив офіційний представник телеканалу в Мінську Міхась Янчук, журналісти разом з технікою та меблями виїхали кілька днів тому.  «У залишеному кілька днів тому мінському офісі "Белсату" з усього устаткування залишилася тільки доісторична друкарська машинка. У неї вставлений аркуш паперу, а на ньому написано від руки: "Specially for you». А до машинки причеплена помаранчева стрічка з написом "Белсат TV"», – повідомив пан Янчук у Facebook.  «Белсат TV» - це єдиний незалежний телеканал в Білорусі, що працює з 10 грудня 2007. Телеканал було створено відповідно до угоди між польським Міністерством закордонних справ та польським державним телеканалом Polsat у 2007 році.  25 грудня відбулися також обшуки на квартирах деяких затриманих журналістів і їхніх родичів, у тому числі в Наталі Радіної, Ірини Халіп та у квартирі її батька Володимира Халіпа, звідки співробітники КДБ забрали комп’ютер. Окрім цього, обшуки пройшли у квартирах громадських активістів та офісах деяких партій.  Як розповідала в інтерв’ю ТК голова БАЖ Жанна Литвина, найбільш об’єктивними і надійними джерелами інформації в Білорусі є незалежні мовники, які працюють на Білорусь з-за кордону: супутниковий телеканал «Белсат», «Європейське радіо для Білорусі», Бі-бі-сі, «Радіо Свобода».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.